اخبار سیاسی

معاون وزیر بهداشت: احتمال بازگشت تعطیلی ها وجود دارد

معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت که در صورت رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی و افزایش مبتلایان به ویروس کرونا، احتمال بازگشت تعطیلی ها و محدودیت ها وجود دارد.

24 مرداد 1399

امروز حق مسکن کارگران معین تکلیف می گردد؟

امروز 20 مرداد ماه موعد وعده معاون روابط کار وزیرکار برای معین تکلیف افزایش 200 هزار تومانی حق مسکن کارگران در سال 99 است. نکته مهم در تصویب این مصوبه نظر دولت در مورد تاریخ اجرای مصوبه است.

22 مرداد 1399

کرونا در اروپا، از هشدارها درباره افزایش مبتلایان جدید تا تمدید شرایط اضطراری در ایتالیا

نتیجه جدیدترین اخبار کرونایی در اروپا حاکی از آن است که کمیسر امور بهداشت اروپا درباره افزایش چشمگیر مبتلایان جدید در این اتحادیه هشدار داده و دولت ایتالیا هم شرایط اضطراری را تمدید نموده است.

21 مرداد 1399

وال استریت ژورنال: اروپا به دنبال تمدید محدود تحریم های تسلیحاتی علیه ایران است

یک نشریه آمریکایی مدعی شد کشورهای اروپایی قصد دارند به منظور جلوگیری از سقوط برجام و در عین حال تأمین رضایت نسبی آمریکا، پیشنهاد تمدید محدود تحریم های تسلیحاتی علیه ایران را مطرح نمایند.

21 مرداد 1399

خبرنگاران فرهنگ بهداشت فردی در کشور ابعاد تبعات کرونا را کاهش داد

اهواز-خبرنگاران- یک مدرس دانشگاه و کارشناس مسائل اقتصادی گفت: فرهنگ رعایت بهداشت فردی در کشورما ابعاد تبعات کرونا را کاهش داد، بسیاری از کشورهای غربی و شرقی از لحاظ رعایت بهداشت عمومی از ما قوی تر هستند اما در بحث رعایت بهداشت فردی ایران در بهترین شرایط...

19 مرداد 1399

زباله دان یاسوج؛ بی سرانجام و اما و اگرهای بی سرانجام

شهردار یاسوج می گوید: شهرداری امکان تملک زمین برای برای دفن زباله های شهر یاسوج را ندارد و پیمانکار نیز تا زمانی که زمین واگذار نشده سرمایه گذاری نمی کند و همین موضوع ایجاد سایت دفن پسماند را 15 سال بلاتکلیف کرده است.

19 مرداد 1399

سرانجام سلطه دلار با یوآن دیجیتالی چین؟

خبرنگاران: چشم اندازه یوآن دیجیتالی که ممکن است سال آینده میلادی از سوی چینی ها به بازار عرضه گردد حرکت به سوی حذف پول کاغذی است.

16 مرداد 1399

خبرنگاران مدیرکل شهرسازی کرمان: پروانه ساختمانی طرح اقدام ملی مسکن مشمول 50 درصد تخفیف می گردد

کرمان - خبرنگاران - مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان گفت: 50 درصد تخفیف هزینه های صدور پروانه های ساختمانی در طرح اقدام ملی مسکن تا زمان تصویب قانون در مجلس شورای اسلامی و یا مصوبه هیات وزیران از سوی شهرداری ها لحاظ می گردد.

15 مرداد 1399

پیغام محکم ترامپ برای روسیه: انتقال نیروهای آمریکایی از آلمان به لهستان!

رئیس جمهور آمریکا از احتمال انتقال نیروهای آمریکایی از آلمان به لهستان اطلاع داد و آن را پیغام محکمی برای روسیه دانست.

14 مرداد 1399

دولت برای معطل ماندن 5 ساله قانون اخذ مالیات از خانه های خالی جوابگو باشد

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درباره شرایط مسکن نوشت: سال 94 که مجلس قانون اخذ مالیات از خانه های خالی را تصویب کرد ولی این قانون 5 سال توسط دولت معطل ماند.

13 مرداد 1399

نخست وزیر عراق: به دنبال بهترین روابط با همسایگان خود هستیم

نخست وزیر عراق و وزیر نیروی ایران طی ملاقات در بغداد، بر اهمیت تقویت همکاری ها بین دو کشور به ویژه در زمینه انرژی تأکید کردند.

12 مرداد 1399

فدراسیون گردشگری تشکیل می گردد

اعضای کمیسیون گردشگری اتاق ایران با هدف به روزرسانی و اصلاح قوانین، شیوه نامه ها و دستورالعمل های این حوزه، تعامل و یکپارچگی بین تشکل های گردشگری را ضروری می دانند و در این راستا تشکیل فدراسیون گردشگری را دنبال می نمایند.

10 مرداد 1399

افشاردوست به عنوان کارشناس خبره فدراسیون والیبال منصوب شد

وزیر ورزش و جوانان در حکمی محمود افشاردوست را به عنوان کارشناس خبره فدراسیون والیبال منصوب کرد.

10 مرداد 1399

واکنش سفیر آلمان به تصمیم ترامپ برای خروج نظامیان آمریکایی

سفیر آلمان در آمریکا گفت که حضور نظامیان آمریکایی در این کشور در راستای امنیت کشورهای دو سوی اقیانوس اطلس است.

9 مرداد 1399

شمخانی: اگر پرچم ایران پایدار مانده به همت مجاهدانی است که از دشمن نمی هراسند

دبیر شورای عالی امنیت ملی عنوان کرد: اگر پرچم ایران همچنان استوار مانده، از همت و غیرت مجاهدانی است که خالصانه از وجود خود گذشته و از هیچ دشمنی نمی هراسند.

9 مرداد 1399

توافق رهبران عراق و روسیه بر سر تضمین ثبات در سوریه

رئیس جمهور روسیه در تماس تلفنی با نخست وزیر عراق ضمن آنالیز راه های غلبه بر بحران جهانی نفت درباره هماهنگی اقدامات برای تضمین دراز مدت ثبات در سوریه نیز توافق کردند.

9 مرداد 1399

ادعای روزنامه سعودی علیه راشد الغنوشی دروغ از آب در آمد

ادعای روزنامه الشرق الاوسط وابسته به عربستان سعودی علیه رهبر حزب اسلامگرای النهضه تونس و رئیس مجلس این کشور دروغ از آب در آمد.

9 مرداد 1399

پنتاگون: نظامیان آمریکایی در افغانستان تا جولای به 8600 نفر کاهش می یابد

سخنگوی وزارت دفاع آمریکا خبر داد که تا ماه جولای تعداد نظامیان این کشور در افغانستان به 8 هزار و 600 نفر کاهش خواهد یافت.

8 مرداد 1399

خبرنگاران سوریه تمدید تحریم های اتحادیه اروپا را محکوم کرد

تهران- خبرنگاران- سوریه با محکوم کردن تحریم های اتحادیه اروپا بیان کرد: تصمیم اتحادیه اروپا در تمدید تحریم های تحمیلی علیه سوریه که در پی تصمیم آمریکا در این باره صورت گرفت، بیانگر فقدان استقلال تصمیم گیری این اتحادیه و دنباله روی حقیرانه آن از سیاست...

8 مرداد 1399

سفیر ایران در ونزوئلا: ایران و ونزوئلا به نیابت از دنیا به واشنگتننه گفتند

سفیر جمهوری اسلامی ایران در کاراکاس با اشاره به رفتن نفتکش های ایرانی به ونزوئلا گفت که دو کشور ایران و ونزوئلا به نیابت از تمام دنیا به واشنگتننهگفتند.

8 مرداد 1399
تعداد: (278)