اخبار سیاسی

دریافت پول و یا وسیله در ازاء زباله

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان گفت: شهروندان می توانند به ازای ارائه زباله های خشک قابل بازیافت، در نرم افزار شمیز وسیله و پول نقد دریافت نمایند.

8 بهمن 1398

دانشگاه جامع طب سنتی و مکمل در قم راه اندازی گردد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بر ضرورت راه اندازی دانشگاه جامع طب سنتی و مکمل در قم تأکید کرد و گفت: این دانشگاه با الگوگیری از فرهنگ و معماری اصیل ایرانی و اسلامی ساخته گردد.

7 بهمن 1398

ترامپ: استیضاح کنندگان قصد براندازی دارند

ترامپ معتقد است استیضاح کنندگان به نتیجه نمی رسند و اقدام آنها را براندازی دولت توصیف نموده است. او می گوید این اتفاق مایه شرمساری و غیرقابل باور بود.

6 بهمن 1398

وزیر خارجه کره جنوبی به دنبال صلح در نشست منطقه ای آ.سه.آن

وزارت خارجه کره جنوبی امروز(دوشنبه) اظهار داشت، وزیر خارجه این کشور قرار است در حاشیه نشست آ.سه.آن در سنگاپور، نشست های دو جانبه و چند جانبه برگزار کند که محور اصلی مذاکراتش برقراری صلح در شبه جزیره کره است.

6 بهمن 1398

لاریجانی وارد کرمانشاه شد

رئیس مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به منظور افتتاح برخی پروژه های حوزه وزارت نیرو وارد کرمانشاه شد.

5 بهمن 1398

لاوروف: مواضع روسیه درباره استقرار موشک ها تغییر نخواهد کرد

وزیر خارجه روسیه تأکید کرد، با وجود عدم واکنش کشورهای غربی به پیشنهاد مسکو، این کشور نخستین طرفی نخواهد بود که اقدام به استقرار موشک های برد متوسط و کوتاه تر کند، ولی تدابیری برای تامین امنیت خود در نظر گرفته است.

3 بهمن 1398

توضیح ریابکوف درباره تعلیق مشارکت روسیه در طرح فردو

معاون وزیر خارجه روسیه با انتقاد از تلاش های آمریکا برای به شکست کشاندن برجام، گفت: مسکو از مشارکت در طرح تغییرکاربری تاسیسات هسته ای فردو صرف نظر نکرده، بلکه در حال بررسی تاثیر اقدامات محدودکننده آمریکا بر آن است.

2 بهمن 1398

سند سیاست گذاری اقتصاد هنرهای سنتی کشور تدوین می شود

رئیس گروه پژوهشی هنرهای سنتی از تدوین سند سیاست گذاری اقتصاد هنرهای سنتی کشور تا خاتمه سال جاری خبر داد.

1 بهمن 1398

حمایت حریری از نامزدی سمیر خطیب

نخست وزیر موقت لبنان شب گذشته گفت، هرگز در دولت آینده شرکت نخواهد کرد و از نامزدی سمیر خطیب برای نخست وزیری حمایت می نماید.

30 دی 1398

شروع دور دوم گفتگوی ظریف در عمان، عکس

وزیر خارجه کشورمان که در عمان به سر می برد به دنبال جلسه روز گذشته امروز نیز در ادامه گفتگوها با بن علوی همتای خود ملاقات کرد.

30 دی 1398

پست توئیتری موسوی درباره موگرینی، عکس

سخنگوی وزارت خارجه با انتشار پیامی در توئیترش از مواضع فدریکا موگرینی مسئول اسبق سیاست خارجی اتحادیه اروپا در قبال ایران تشکر کرد.

29 دی 1398

مجلس عراق استعفای نخست وزیر این کشور را پذیرفت

قانونگذاران عراقی پس از هفته ها تظاهرات ضد دولتی مرگبار روز یکشنبه 10 آذر استعفای عادل عبدالمهدی، نخست وزیر عراق را در جلسه ای در بغداد تایید کردند.

27 دی 1398

نخست وزیر مالزی از ایستادگی و پیشرفت ایران مقابل تحریم ها تمجید کرد

در حالی که در انتها اجلاس سران اسلامی در مالزی بر همکاری برای بازیابی تمدن اسلامی تأکید شد، نخست وزیر مالزی با افتخار از ایستادگی ایران مقابل چند دهه تحریم تمجید کرد.

26 دی 1398
26 دی 1398

جزئیات خط ریلی جدید کشور و قیمت قطارها ، سفر ریلی تهرانی ها به تبریز 5 ساعت کوتاهتر می گردد

مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران اعلام نمود: با افتتاح خط ریلی بستان آباد - میانه و راه اندازی بخشی از این خط ریلی تا تبریز جهت ریلی تا تهران نسبت به خط ریلی گذشته پنج ساعت کوتاه تر می گردد.

25 دی 1398

مکرون از ترکیه یاری خواست

ایرنا نوشت: رئیس جمهوری فرانسه که ترکیه را به همکاری با عناصر نیابتی داعش متهم نموده است، تاکید نمود: مواضع من همواره روشن بوده، ما به دنبال مبارزه علیه داعش هستیم نه درگیری با یکدیگر. ما به همکاری با ترکیه احتیاج داریم.

24 دی 1398

وقتی رسانه های غربی احتیاج به عینک نزدیک بین پیدا می نمایند

خبرنگاران؛ گروه جامعه- ساناز باقری راد: همزمان با 25 نوامبر و روز دنیای مقابله با خشونت علیه زنان، کشورهای اروپایی بیش از دیگر نقاط دنیا شاهد واکنش ها و راهپیمایی قربانیان خشونت علیه زنان در خیابان های خود بودند.

24 دی 1398

روسیه، آمریکا را به تمدید پیمان نیو استارت دعوت کرد

یک دیپلمات ارشد روس از آمریکا درخواست کرد پیمان کنترل تسلیحاتی نیواستارت را به مدت پنج سال تمدید کند.

23 دی 1398

شریعتمداری آمار افرادی که یاری معیشتی دریافت نموده اند را خاطرنشان کرد

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت که نزدیک به 60 میلیون نفر یاری دریافت نموده اند.

23 دی 1398

استقرار شرکت های خلاق در پارک ملی فناوری های نرم تسهیل می شود

خدمات متنوعی توسط ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری عرضه می شود تا توسعه فناوری های نرم و هویت ساز و تجاری سازی آن ها، شتاب گیرد.

23 دی 1398
تعداد: (178)