همه اخبار و مقاله ها

برنی سندرز از رقابت های انتخاباتی آمریکا کناره گیری کرد

منابع خبری آمریکا از کناره گیری برنی سندرز از ادامه رقایت های انتخاباتی در این کشور خبر دادند.

11 خرداد 1399

جابجایی 20 میلیون تن بار توسط ناوگان حمل ونقل باری آذربایجان شرقی در سال 98

خبرنگاران/آذربایجان شرقی معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان شرقی از جابجایی 20 میلیون تن بار توسط ناوگان حمل ونقل باری استان در سال 98 اطلاع داد.

10 خرداد 1399

خبرنگاران جهش تولید اولویت آثار سینمایی حوزه هنری کردستان در سال جاری است

سنندج - خبرنگاران - مسوول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری کردستان برنامه ریزی در راستای توجه به شعار سال تولید آثار سینمایی در بخش فیلم کوتاه را اولویت اصلی حوزه هنری در سال جاری اعلام کرد.

10 خرداد 1399

آخرین مقالات حوزه کرونا را در سامانه اطلاعات به روز شده کووید 19 بخوانید

معاون پژوهشی وزارت علوم گفت: آخرین مقالات حوزه کرونا، اطلاعات مبتلاشدگان، درمان شده ها در سامانه اطلاعات به روز شده کووید 19 وجود دارد.

9 خرداد 1399

50 درصد مرغ ها در همدان روی دست مرغداران ماند

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان گفت: 50 درصد از تولیدات مرغداران استان روی دستشان مانده است، درحالیکه در شرایط عادی 2 میلیون قطعه ای که تولیدشده بود بلافاصله روانه بازار می شد اما در شرایط فعلی نیمی از تولیدات مازاد است.

8 خرداد 1399

ارزاق خشک به سبد گوشت پویش رحمت اضافه می گردد

خبرنگاران/آذربایجان شرقی سخنگوی پویش رحمت تبریز با بیان این که کمپین رحمت، تا به امروز بیش از 600 بسته گوشت قربانی توزیع نموده است، گفت: مقرر شده که ارزاق خشک نیز تهیه شده و تا ماه رمضان در بین خانوارهای تحت حمایت کمپین توزیع گردد.

8 خرداد 1399

چگونه فایل ها را به سرعت روی آیفون و آی پد Zip و Unzip کنیم؟

در گزارش زیر قصد داریم تا نحوه Zip و Unzip فایل ها روی آیفون و آی پد را به شما آموزش دهیم.

8 خرداد 1399

فعالیت تدریجی اصناف در مشهد چگونه است؟

رئیس اتاق اصناف مشهد گفت: فعالیت تدریجی اصناف در مشهد تابع مصوبات ملی است و بر همین اساس از بیست و سوم فروردین فعالیت برخی از اصناف به تدریج آغاز می شود.

7 خرداد 1399

اعلام نتایج تست کرونا با فناوری دیجیتال به کمتر از 15 دقیقه خواهد رسید

شرکت باند دیجیتال هلث با به اشتراک گذاری فناوری دیجیتال خود با شرکت سونا نانوتک، اقدام به ساخت ابزار تشخیص کرونا در مدت 5 تا 15 دقیقه کرد.

7 خرداد 1399

کسب و کارهای گردشگری در حوزه روستایی آذربایجان غربی در سال جهش فراوری

نام گذاری سال 99 با موضوع اقتصاد با عنوان جهش فراوری در ادامه سال رونق فراوری می تواند در سیاست گذاری و ایجاد معیشت جایگزین در روستاها نقش آفرین بوده و حرکت در این جهت بدون شک باید جهادی، دقیق و با تکیه بر توان داخلی باشد تا به نقطه مطلوب برسد.

6 خرداد 1399

نگاهی کلی بر شهر باکو و سفر به آن

با گذشت زمان شهر باکو به یکی از توریستی ترین شهرهای جهان تبدیل شده است و رفتن به تور باکو با هزینه و صرف زمانی کوتاه برای گردشگران ایرانی امکان پذیر می باشد.

6 خرداد 1399

خبرنگاران کاهش تعداد پرداخت های الکترونیکی پس از شیوع کرونا

تهران- خبرنگاران- تعداد تراکنش های شبکه پرداخت کشور (کارتخوان، موبایلی و اینترنتی) در اسفند 98 که شیوع کرونا شتاب گرفت، کاهش داشته که علت اصلی آن را می توان در تعطیلی مشاغل و اصناف پر مشتری مانند رستوران ها، سینماها و ... جستجو کرد.

5 خرداد 1399

کوشش کنیم اروپا آدرس غلطی درباره اینستکس به نظام بین الملل ندهند

کارشناس مسائل اروپا گفت: امروزه حفظ برجام سخت شده و اروپایی ها کوشش می نمایند در افکار عمومی دنیا وزن کاذبی به اینستکس دهند.

5 خرداد 1399

خبرنگاران فرانسه: به نقطه اوج مبتلایان کرونا نزدیک می شویم

تهران - خبرنگاران - اتحادیه یاری های عمومی - بیمارستان های پاریس (AP-HP) پیش بینی نموده، شیوع بیماری در ناحیه ایل دو فرانس در دوشنبه پیش رو(18 فروردین) به نقطه اوج خود خواهد رسید.

4 خرداد 1399

هندی ها برای نشان دادن همبستگی خود همزمان با شیوع گسترده کرونا شمع روشن می نمایند

طبق آخرین اعلام وزارت بهداشت هند 2 هزار و 902 نفر از اتباع این کشور به کرونا مبتلا شدند و 68 نفر نیز جان خود را از دست داده اند.

4 خرداد 1399

تپه اشکانی کرمانشاه محل جولان قاچاقچیان

تاریخ اعلام شده برای این اقدام غیرفرهنگی 12 فروردین 1399 است، یعنی روزها و شب هایی که قرار است همه مردم برای قطع زنجیره انتشار ویروس کرونا، درخانه بمانند اما حفاران غیرمجاز بدون توجه به هشدارها، منفعت طلبی خود را در اولویت قرار می دهند، اما به نظر می رسد...

3 خرداد 1399

شرکت اپل آیفون SE جدید و ارزان قیمت را روانه بازار می نماید؟

به نظر می رسد شرکت اپل آماده پذیرش سفارشات زودهنگام برای آیفون ارزان قیمت است. درواقع پیشبینی می گردد این کار به زودی انجام گردد.

3 خرداد 1399

سعادتمند رسما کارش در باشگاه استقلال را شروع می نماید

مدیرعامل جدید باشگاه استقلال از روز شنبه با حضور در ساختمان باشگاه استقلال رسما کارش را در این باشگاه شروع می نماید.

2 خرداد 1399

کرونا بیشتر مردان را می کشد ، زنان ایمن ترند

کرونا اگرچه نه نژاد می شناسد نه طبقه مالی اما به نظر می رسد بیشتر دنبال مردان است تا زنان، یک پژوهشگر آلمانی دلایل آن را آنالیز نموده است.

2 خرداد 1399

خودزنی های داخلی این بار بلای جان کاراته، لزوم ورود جدی نهادهای نظارتی و وزارت ورزش

در روزهای گذشته به دنبال تحرکات داخلی یک پست بین المللی دیگر از ورزش ایران گرفته شد که نیازمند ورود جدی نهادهای نظارتی و وزارت ورزش است.

1 خرداد 1399
تعداد: (967)