کسب و کار

آزمون های پایانی حضوری است، 68 درصد اساتید دو دز را تزریق نموده اند

خبرگزاری خبرنگاران- سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی نتایج خوداظهاری دانشجویان و اساتید درباره واکسیناسیون، زمان شروع آموزش حضوری و شرایط برگزاری امتحانات را خاطرنشان کرد.

26 دی 1400

شرایط دریافت وام 100 میلیون تومانی برای معتادان

رئیس مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی گفت: معتادان بهبود یافته ای که شرایط لازم را داشته باشند می توانند 100 میلیون تومان وام دریافت کنند.

23 دی 1400

پرسپولیس، قعرنشین غیره منتظره!

لیگ بیست و یکم متفاوت تر از همیشه برای سرخ پوشان مرکز آغاز شد و آن ها به عنوان مدافع قهرمانی نتوانستند به مانند فصول گذشته با بسته ماندن دروازه شان جشن پیروزی به پا کنند؛ هر چند پرسپولیس دو بازی نخست فصل را با دو پیروزی آغاز کرد، اما نکته منفی برد های سرخ...

21 دی 1400

کمپ بازی یک روزه گِیمون برگزار می گردد

خبرنگاران/اصفهان دبیر رویداد کمپ بازی یک روزه گیمون گفت: دانش آموزان در فضایی سالم و کاملا مجهز و در رویداد کمپ بازی یک روزه گیمون در قالب تیم های پنج نفره در بیش از 20 بازی خلاقانه، مهارتی، فکری و هیجانی با یکدیگر به رقابت پرداخته و در کنار آن مهارت های...

14 دی 1400

فروش 100 میلیونی منصور در شهرهای فاقد سینما

فیلم سینمایی منصوردر فاصله 10 روز از شروع اکران های خود، توانست به فروش 103 میلیونی در شهرهای فاقد سینما در اکران های مردمی عمار دست یابد.

7 دی 1400

امیر جدیدی به تماشای قهرمان نشست

امیر جدیدی، بازیگر اصلی قهرمان، در دو سینمای تهران حاضر شد و همراه با دیدنگران، پای دیدن این فیلم نشست.

1 دی 1400

ویدئویی که یک کاربر ایرانی در خصوص نحوه تحویل آسان کالاهای آمازون منتشر نموده، به سرعت در حال محبوب شدن است

یکی از کاربران شبکه های اجتماعی که متاسفانه من آدرس پیج یا اکانتش را ندارم، اخیرا ویدئویی منتشر نموده که به سرعت در حال محبوب و وایرال شدن است.

30 آذر 1400

قیمت اولین خودرو برقی ایرانی معین شد، یوز چند؟

به گزارش خبرنگاران، بالاخره اولین خودرو برقی تولید داخل در سطح شهر مشاهده شد.

22 آذر 1400

الزام فولادی ها به عرضه محصولات در بورس کالا

وزارت صمت در بخشنامه ای خاطرنشان کرد که صنایع فولادی کل تولیدات خود را باید در بورس کالا عرضه نمایند.

30 آبان 1400

حمله خواب چیست و چگونه درمان میشود؟

تصور کنید در حالی که مشغول صحبت کردن با دوستتان هستید، ناگهان به زمین می افتید و به حالت خواب می روید. حمله خواب یکی از انواع اختلالات خواب است که در آن دستگاه عصبی کنترل خود را بر روی خواب و بیداری از دست می دهد. در این بیماری بخشی از مغز که مسئول تنظیم...

24 آبان 1400

عبور فروش فیلم های سینمایی از مرز 25 میلیارد تومان

خبرگزاری خبرنگاران- فروش فیلم های سینمایی در آخرین هفته اولین ماه پاییز مرز 25 میلیارد تومان را رد کرد.

23 آبان 1400

از سر گرفته شدن فعالیت سینما فرهنگ اردستان پس از 18 ماه

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اردستان گفت: فعالیت سینما فرهنگ این شهرستان پس از 18 ماه تعطیلی به علت شیوع ویروس کرونا از سر گرفته شد.

21 آبان 1400

رونمایی از باتری که بعد از یخ زدگی همچنان خوب کار می کند!

یک شرکت خارجی باتری گرافنی ساخته است که بعد از انجماد کامل و یخ زدایی مجدد، می تواند به خوبی کار کند. این باتری برای استفاده در دوچرخه های برقی ساخته شده است.

16 آبان 1400

بیشترین تعداد شاغلان تعاونی متعلق به کدام بخش است؟

نتایج یک پژوهش نشان می دهد که در سال گذشته بیشترین تعاونی های فعال درحال بهره برداری متعلق به بخش خدمات بوده و بخش مسکن بیشترین تعداد شاغلین این تعاونی ها را به خود اختصاص داده است.

11 آبان 1400

برخورد با متخلفان بهداشتی فرآورده های لبنی سنتی

با متخلفان فراوری و توزیع فرآورده های لبنی سنتی غیر بهداشتی برخورد می گردد.

24 مهر 1400

این ماهیگیر یک شبه میلیونر شد

خبرنگاران : داستان میلیونر شدن یک شبه ماهیگیر فقیر را بخوانید.

21 مهر 1400

رویکرد تازه مدیریت شهری مردم مداری است

تهران (پانا) - شهردار تهران با اشاره به رویکرد مدیریت شهری مبنی بر شهروند محوری و مردم مداری در دوره نو مدیریت شهری می گوید تداوم ارتباط با نظام پزشکی تهران بزرگ و انجام برنامه های مشترک به ارتقای سلامت شهروندان تهرانی یاری خواهد نمود.

16 مهر 1400

زمان کلاس دانشگاه ها کوتاه شد، ممنوعیت حضور استاد و دانشجوی کرونایی

پروتکل بهداشتی مبارزه با بیماری کرونا در دانشگاه ها، مراکز آموزشی و تحقیقاتی کشور منتشر شد و بر اساس آن حضور استاد و دانشجوی مبتلا به کرونا تحت هر شرایطی در دانشگاه ممنوع است.

12 مهر 1400

قیمت آپارتمان؛ فاصله قیمت پیشنهادی و قطعی

تحقیقات میدانی از شرایط بازار معاملات مسکن شهر تهران در منطقه ها مختلف نشان می دهد در حالی که سطح قیمت های نهایی و قطعی فروش آپارتمان در فایل های فروش رفته به میزان قابل توجهی با قیمت پیشنهادی فایل های مشابه فاصله دارد، اما کماکان برخی فروشند ه ها حاضر...

6 مهر 1400

10 علت اینکه بعد از کار بیش از حد احساس خستگی می کنید

اینکه بعد از گذراندن یک روز کاری، احساس خستگی کنید، کاملا طبیعی است. به هر حال، ساعت های طولانی سر پا ایستادن و یا حتی نشستن پشت میز، توان انسان را تحلیل می برد و فرد نیاز به تجدید قوا دارد. به علاوه، هر فرد شاغلی باید در کنار کار کردن، توانایی پیش بردن...

4 مهر 1400
تعداد: (254)