سلامتی و پزشکی

اعتصاب کارمندان بخش اورژانس کبک ادامه دارد

خبرنگاران : اتحادیه کارمندان بخش اورژانس ایالت کبک کانادا اعلام نمود که به اعتصاب سراسری خود در این ایالت ادامه می دهد.

26 مرداد 1398

همکاری شرکت های فناوری برای ارائه خدمات تایید هویت سیار بلاک چین

تعدادی از شرکت های بزرگ فناوری، مخابراتی و بانک ها در کره جنوبی کنسرسیومی را تشکیل داده اند تا یک شبکه تایید هویت سیار مبتنی بر فناوری بلاک چین را طراحی نمایند.

24 مرداد 1398

تابلوی روزشمار روشن شد: فرصت 2 هفته ای فیفا برای حضور زنان در استادیوم

حمیرا اسدی، رییس کمیته بین الملل فدراسیون فوتبال شرح کاملی می دهد درباره فرصت محدودی که در اختیار فدراسیون فوتبال است تا گزارش خود را درباره حضور زنان در استادیوم ها به فیفا ارسال کند.

21 مرداد 1398

چیز هایی که بازدهی کارهایمان را کاهش می دهد

خبرنگاران - ترجمه از محمد کاملان: حتماً شما هم شنیده اید که می گویند کار جوهر مرد است و راه پیشرفت و موفقیت از میان سخت کوشی و کوشش می گذرد. از طرف دیگر شرایط زندگی امروزی باعث شده تا در کنار مردان، خانم ها نیز آستین بالا بزنند و دوشادوش آقایان، چرخ زندگی...

14 مرداد 1398

چین واردات گوشت از کانادا را ممنوع نمود، مدارک جعلی سلامت پیدا شد

چین به دلیل پیدا کردن مدارک جعلی درباره سلامت دام ها، واردات گوشت از کانادا را از امروز چهارشنبه ممنوع نمود.

9 مرداد 1398

پاتایا یا پوکت، کدام یک بهتر است؟

برای سفر پاتایا بهتر است یا پوکت؟مقایسه پاتایا و پوکت کار آسانی نیست. در حالی که در سواحل پوکت می توانید لحظاتی آرامش بخش را تجربه کنید اما پاتایا شهری شلوغ و پرجنب و جوش است. پوکت بیشتر به درد خانواده ها، بچه ها و زوج های جوان می خورد اما پاتایا برای ماجراجویان...

4 مرداد 1398

در مصاحبه با خبرنگاران مطرح شد؛ مدهای دوچرخه سواری در همه نقاط شهر تهران قابل اجرا نیست

رئیس محیط زیست شهرداری تهران گفت: به دلیل موقعیت جغرافیایی متعدد شهر تهران نمی توان مدل دوچرخه را در همه نقاط آن اجرا کرد.

30 تیر 1398

به این دلایل قبل از حرف زدن حتما فکر کنید

قبل از حرف زدن، ما گاهی یک سناریو می سازیم که باعث می گردد به گونه ای رفتار کنیم که ضرورتا وضعیت واقعی را منعکس نمی کند.

30 تیر 1398

پانسمان نانویی، از چالش نوآوری و فناوری تا تجاری سازی محصول

تهران - خبرنگاران - یک استارت آپ نانویی پیروز به فراوری پانسمانی برای درمان زخم های دیابتی و سوختگی با راندمان بالا شده است.

29 تیر 1398

علت استقبال مهمانداران از مسافران در هنگام ورود چیست؟

استقبال مهمانداران از مسافرانتا به حال برایتان این سوال پیش آمده است که چرا در هنگام سوار هواپیما شدن، خدمه و مهمانداران پرواز به شما خوش آمد می گویند؟ واقعیت این است که تنها با فکر کردن و بدون کمی تحقیق کردن تا به حال کسی راز استقبال مهمانداران از مسافران...

26 تیر 1398

سرمربی شهرداری گرگان: به اندازه قدرت حریف مصمم به قهرمانی هستیم

حمید کلاسنگیانی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به پیگیری فینال لیگ برتر بسکتبال و برگزاری دو دیدار نخست این مرحله از مسابقات گفت: واضح بود که در دیدار اول فینال تیم نفت و بازیکنانش عملکرد بهتری داشتند. بیشتر از 50 درصد پرتاب های سه امتیازی بازیکنان این...

24 تیر 1398

برانکو: تکلیف قهرمان لیگ در بازی با سپاهان معین می گردد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه بازی تیمش با سپاهان همواره جذاب بوده است گفت: این بازی یک دربی بزرگ دیگر برای ما خواهد بود که فکر می کنم تکلیف قهرمان لیگ را تعیین خواهد نمود.

21 تیر 1398

حتی کمی ورزش هم به جوان ماندن مغز یاری می نماید

آلزایمر و زوال عقل جزو لاینفک پیری نیستند و نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد حتی کمی ورزش هم می تواند به پیشگیری از این مسائل مغزی یاری کند.

19 تیر 1398

چغندر گیاهی موثر در کاهش فشار خون

تهران - خبرنگاران - مطالعات جدید محققان دانشگاه کالیفرنیا نشان می دهد افزودن مقدار کمی چغندر به غذا در کنترل فشار خون موثر است.

11 تیر 1398

نکات مهم و لازم برای سفرهای نوروزی

نکات سفرهای نوروزیبا نزدیک شدن به تعطیلات نوروزی و البته آغاز مسافرت ها، دانستن و رعایت نکات سفرهای نوروزی بسیار ضرورت می یابد. در این دوره از تعطیلات، بسیاری از خانواده ها، برنامه سفر می ریزند. حتی در میان ایرانیان عموما چند خانواده و فامیل، با یکدیگر...

4 تیر 1398

بیش از 140 پروژه نیمه تمام ورزشی در گلستان وجود دارد

به گزارش خبرنگاران، بهمن طیبی، صبح یکشنبه در نشست خبری چله انقلاب اظهار کرد: اداره کل ورزش و جوانان سال گذشته به عنوان دستگاه برتر دهه فجر با 300 برنامه انتخاب شد.

13 خرداد 1398

آدام همتی: چند ماه با درد بازی کردم

آدام همتی، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم ما الان شرایط خوبی دارد و با اضافه شدن بازیکنان جدید مشکل کمبود بازیکن نداریم و می توانم جراحی کنم.

11 خرداد 1398

نفرات برتر المپیاد بدون آزمون وارد دوره ارشد می شوند

معاون فنی و آماری سازمان سنجش آموزش کشور از راهیابی بدون آزمون نفرات اول تا پانزدهم المپیاد علمی و دانشجویی به دوره کارشناسی ارشد اطلاع داد.

20 اردیبهشت 1398

خبرنگاران صدای جنبش های دانشجویی باشد

مدیرمسوول روزنامه آرمان امروز معتقد است همان گونه که از اسم خبرگزاری دانشجویان ایران (خبرنگاران) انتظار می رود، این خبرگزاری باید صدای دانشگاه و دانشگاهیان باشد.

16 اردیبهشت 1398

خودروهای مغایر با استاندارد شماره گذاری نمی شوند

رئیس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان محیط زیست تاکید نمود: اگر شرکت خودروسازی نتواند استاندارد تولیدات خود را با یورو4 تطبیق دهد، شماره گذاری این تولیدات ممنوع می گردد.

15 اردیبهشت 1398
تعداد: (30)