سلامتی و پزشکی

رئیس جمهور مکزیک به کرونا مبتلا شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، آندرس مانوئل لوپز اوبرادور رئیس جمهور مکزیک روز یکشنبه گفت که جواب تست کرونای وی مثبت بوده است. وی همچنین اضافه نمود که علائم بیماری در وی خفیف است و تحت درمان واقع شده است.

8 اسفند 1399

افزایش مبتلایان سرپایی کرونا در استان تهران

تهران (پانا) - رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران از افزایش تعداد بیماران سرپایی در استان تهران اطلاع داد.

7 اسفند 1399

مهار ویروس کرونا در چین؛ از شنیده ها تا واقعیت

ویروس کرونا بیش از یک سال است جهان را کلافه نموده و زندگی و تفریحات ساده مردم را از مدار عادی خارج نموده و درست در روزهایی که کشف واکسن کووید-19 امید را برای بهبودی اوضاع بیشتر نموده بود، نوع جهش یافته آن شناسایی شد. با وجود این استیصال جهانی، این سوال مطرح...

3 اسفند 1399

بلومبرگ: بانک مرکزی ایران اینستکس را بی فایده می داند

بلومبرگ انگلیسی در گزارشی نوشت: بانک مرکزی ایران ضمن انتقاد از کانال پرداختی اتحادیه اروپا که به شرکت های اروپایی اجازه می دهد از تحریم های آمریکا اجتناب کنند، آن را بی فایده خواند.

3 اسفند 1399

دکتر هاشمیان: شرایط میناوند نسبت به صبح بهتر شده است

پزشک بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری گفت که شرایط پیشکسوت فوتبال ایران نسبت به صبح روز پنجشنبه بهتر شده است.

2 اسفند 1399

خام گیاه خواری و کاهش وزن

خام گیاه خواری و کاهش وزن! بله، بعضی افراد خام گیاه خواری را برای کاهش وزن و لاغری انتخاب می کنند. اصول خام گیاه خواری، فواید و عوارض آن چیست؟ اگر با پیروی از این رژیم پیروز به کاهش وزن نشدیم علت چیست؟ نمونه برنامه رژیم خام گیاهخواری برای لاغری...

1 اسفند 1399

چالش های دانشگاه های ایرانی برای همکاری های بین المللی

پژوهشگران مدیریت و برنامه ریزی آموزشی دانشگاه علامه طباطبائی با انجام مطالعه ای موانعی که در راستا همکاری های علمی بین المللی دانشگاه ها وجود دارد را مورد بررسی قرار دادند.

1 اسفند 1399

ستارگان مجازی (سه شنبه 28 فروردین 97)

بعضی ستارگان، صفحات پرفالوئر خود را به جامعه اختصاص می دهند تا به این واسطه، دردی از کسی درمان گردد یا گره از کاری باز گردد. بعضی دیگر، اما خود را وارد مسائل اینچنینی نمیکنند و به فعالیت هنری یا ورزشی خود تمرکز دارند. این تضاد در انتخاب موضوعات،...

30 بهمن 1399

عمر پدران دختر دار بیشتر است

روان شناسان معتقدند وقتی پدرها با فرزند دخترشان در تعامل هستند، امید به زندگی آنها افزایش پیدا می کند از این رو همزمان با روز جهانی دختر و در نتیجه تحقیقات بین المللی اعلام شد؛ پدرهای دختردار بیشتر عمر می کنند.

25 بهمن 1399

قرعه کشی برای انتخاب بیماران کرونایی جهت درمان!

شیوع ویروس کرونای جهش یافته موسوم به انگلیسی در بریتانیا شمار مبتلایان را چند برابر نموده است.

24 بهمن 1399

ورود کرونای انگلیسی به ایران ارتباطی با ایرلاین ها ندارد، پس از ممنوعیت حتی یک مسافر از انگلیس هم نداشتیم

در پی تایید شدن ورود کرونای انگلیسی به کشور از سوی وزیر بهداشت انتقاداتی درباره نبود نظارت مناسب روی پروازها و ورود مسافران به عنوان عامل شیوع این ویروس جدید مطرح شد اما معاون سازمان هواپیمایی کشوری این ادعاها را رد می نماید.

24 بهمن 1399

نوزادی که توسط سگ خانگی خفه شد!

تهران (پانا) - خوابیدن سگ خانگی روی نوزاد تازه متولد شده موجب خفگی این کودک شد.

23 بهمن 1399

رخدادی بی سابقه در انتظار کاراته کرمانشاه

خبرنگاران/کرمانشاه رئیس هیات کاراته استان کرمانشاه از اعلام آمادگی شش تیم از کرمانشاه برای شرکت در رقابت های لیگ برتر و سوپرلیگ کاراته اطلاع داد که رخدادی بی سابقه در تاریخ کاراته کرمانشاه محسوب می گردد.

16 بهمن 1399

کاهش آمار بستری بیماران کرونایی در استان فارس

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز گفت: هم اکنون آمار بستری رو به کاهش است، 441 بیمار مثبت قطعی و دارای علامت کروناویروس در بیمارستان های استان بستری هستند.

15 بهمن 1399

تاکید جهانگیری بر رعایت سلامت و ایمنی محصولات تراریخته

تهران (پانا) - جلسه شورای ملی ایمنی زیستی پیش از ظهر امروز(دوشنبه) به ریاست معاون اول رئیس جمهوری برگزار گردید.

15 بهمن 1399

خرید اسباب بازی سگ

سگ های حیواناتی شیطون و بازیگوش هستند و عاشق جویدن هستند به همین منظور اگر شما این حیوان را دارید باید زمانی را برای بازی کردن با این حیوان بگذانید. قطعا دیدن بازی کردن سگ جذاب است ولی باید وقتی را صرف بازی کردن با سگ خود کنید.

14 بهمن 1399

اپلیکیشن رسمی سازمان جهانی بهداشت برای مبارزه با کرونا معرفی گردید

اپلیکشین رسمی مبارزه ویروس کرونا برای دومین بار و پس از حذف مسائل ساختاری ارائه شد. این نسخه به شکل عمومی و در قالب APK قابل بارگیری است.

12 بهمن 1399

میراث تاج؛ سردرد تاریخی فوتبال ایران

مهدی تاج بیش از یک سالی است که از ریاست فدراسیون فوتبال کنار رفته اما میراث او همچنان گلوی فوتبال ایران را سخت می فشارد و مجال نفس کشیدن نمی دهد.

11 بهمن 1399

خبرنگاران اتحادیه اروپا نسبت به استفاده از هوش مصنوعی هشدار داد

تهران - خبرنگاران - دیده بان حقوق بشر اتحادیه اروپا نسبت به مخاطرات استفاده از هوش مصنوعی که می تواند موازین اولیه انسانی را نقض کند، هشدار داد.

10 بهمن 1399

سقوط بورس و خروج تاریخی پول های حقیقی

امروز 24 آذر 1399 پس از 13 روز متوالی، ارزش عرضه های بازار از تقاضا ها بیشتر شد. رقم مازاد عرضه امروز 693 میلیارد تومان بود.

10 بهمن 1399
تعداد: (288)