نخست وزیر استرالیا خواهان باقی ماندن اسکاتلند در انگلیس شد

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، خبرنگاران: با نزدیک شدن زمان همه پرسی استقلال اسکاتلند نخست وزیر استرالیا امروز شنبه از مردم اسکاتلند خواست تا در انگلیس باقی بمانند.

نخست وزیر استرالیا خواهان باقی ماندن اسکاتلند در انگلیس شد

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

به گزارش گروه بین الملل مجله سرگرمی و تفریحی، تونی ابوت نخست وزیر استرالیا در تبادل نظر با لندن تایمز تاکید نمود : استقلال اسکاتلند تنها از سوی دشمنان عدالت و آزادی تشویق و ترغیب می گردد.

بر اساس این گزارش اظهارات تونی ابوت قوی ترین سخنانی است که توسط یک رهبر مهم خارجی در مورد استقلال اسکاتلند بیان شده است. باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا نیز پیش از این خواهان آن شده بود که اتحاد انگلیس و اسکاتلند دست نخورده و کامل باقی بماند.

ابوت اضافه کرد: این مساله سخت است که ببینیم دنیا چگونه از سوی یک اسکاتلند مستقل یاری و یاری خواهد شد. من فکر می کنم کسانی که خواهان تجزیه انگلیس هستند دوست عدالت، دوست آزادی نیستند و کشورهایی که نسبت به چشم انداز این کار مسرور هستند کشورهایی هستند که خواهان حفظ شرکت های اسکاتلندی نیستند.

همه پرسی اسکاتلند برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا پس از 307 سال از انگلیس جدا گردد قرار است 18 سپتامبر (27 شهریور) برگزار گردد.

پ

منبع: تسنیم
انتشار: 8 آذر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 559

به "نخست وزیر استرالیا خواهان باقی ماندن اسکاتلند در انگلیس شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخست وزیر استرالیا خواهان باقی ماندن اسکاتلند در انگلیس شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید