توسعه اقدامات و فعالیت های حمایتی بانک رفاه کارگران در خوزستان

به گزارش مجله خبری تیرول، خبرگزاری خبرنگاران-مدیرعامل بانک رفاه کارگران در راس هیاتی از مدیران عالی بانک و با هدف آنالیز راه های توسعه فعالیت های حمایتی بانک در استان خوزستان به این استان سفر کرد.

توسعه اقدامات و فعالیت های حمایتی بانک رفاه کارگران در خوزستان

به گزارش خبرنگاران، ملاقات با دکتر خلیلیان استاندار خوزستان و مهندس عبائی رئیس کانون بازنشستگان استان و بازدید از بعضی مجموعه های بزرگ فعال در حوزه پتروشیمی، فولاد و بهداشت و سلامت ازجمله برنامه های اجرایی مدیرعامل بانک رفاه کارگران در سفر به استان خوزستان بود.

دکتر للـه گانی در سخنانی در این سفر، از برنامه بانک رفاه کارگران به منظور توسعه اقدامات در بخش راه سازی استان خوزستان اطلاع داد و گفت: اقدامات حمایتی بانک رفاه در این بخش مسبوق به سابقه است و در حال حاضر عملیات اجرایی محور دزفول به شوشتر با حمایت های مالی و تسهیلاتی بانک مراحل پایانی خود را طی می نماید.

وی از حمایت بانک رفاه کارگران از پروژه محور ایذه به استان های همجوار اطلاع داد و گفت: برای این منظور مقرر شده است تا با استفاده بیش از پیش از ظرفیت های تسهیلاتی بانک، نسبت به توسعه فعالیت ها در این بخش اقدام گردد تا در پی آن شاهد بهبود شبکه ارتباطی استان خوزستان با استان های همجوار باشیم.

مدیرعامل بانک رفاه کارگران به ضرورت توسعه فعالیت های این بانک در حوزه پتروشیمی استان خوزستان اشاره نمود و گفت: در همکاری مشترک با شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) در پی توسعه اقدامات در صنایع پایین دستی پتروشیمی استان هستیم.

به گفته وی، توسعه اقدامات حمایتی بانک رفاه کارگران و شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) در حوزه پتروشیمی استان خوزستان منجر به بهبود شرایط مالی استان و توسعه اشتغال در این بخش می گردد.

دکتر للـه گانی به برنامه های توسعه ای بانک رفاه کارگران در راستای حمایت از بازنشستگان استان خوزستان اشاره نمود و گفت: بازنشستگان و مستمری بگیران معزز سازمان تامین اجتماعی ولی نعمتان بانک هستند و ارائه خدمات به این بخش باید به شکل روزافزونی توسعه یابد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 2 فروردین 1401 بروزرسانی: 2 فروردین 1401 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 2056

به "توسعه اقدامات و فعالیت های حمایتی بانک رفاه کارگران در خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه اقدامات و فعالیت های حمایتی بانک رفاه کارگران در خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید