اخبار اقتصادی

تساوی پارس جنوبی و نفت مسجدسلیمان در دیداری محبت آمیز

دیدار محبت آمیز تیم های پارس جنوبی جم و نفت مسجدسلیمان با تساوی به سرانجام رسید.

23 مرداد 1399

امروز حق مسکن کارگران معین تکلیف می گردد؟

امروز 20 مرداد ماه موعد وعده معاون روابط کار وزیرکار برای معین تکلیف افزایش 200 هزار تومانی حق مسکن کارگران در سال 99 است. نکته مهم در تصویب این مصوبه نظر دولت در مورد تاریخ اجرای مصوبه است.

22 مرداد 1399

آمار جهانی کرونا ، فوت 504 نفر دیگر در مکزیک

در 24 ساعت گذشته 504 نفر دیگر در مکزیک به دلیل کرونا جان خود را از دست دادند و به تعداد قربانیان پاکستان 88 نفر دیگر اضافه شد.

22 مرداد 1399

کرونا در اروپا، از هشدارها درباره افزایش مبتلایان جدید تا تمدید شرایط اضطراری در ایتالیا

نتیجه جدیدترین اخبار کرونایی در اروپا حاکی از آن است که کمیسر امور بهداشت اروپا درباره افزایش چشمگیر مبتلایان جدید در این اتحادیه هشدار داده و دولت ایتالیا هم شرایط اضطراری را تمدید نموده است.

21 مرداد 1399

وال استریت ژورنال: اروپا به دنبال تمدید محدود تحریم های تسلیحاتی علیه ایران است

یک نشریه آمریکایی مدعی شد کشورهای اروپایی قصد دارند به منظور جلوگیری از سقوط برجام و در عین حال تأمین رضایت نسبی آمریکا، پیشنهاد تمدید محدود تحریم های تسلیحاتی علیه ایران را مطرح نمایند.

21 مرداد 1399

خبرنگاران فرهنگ بهداشت فردی در کشور ابعاد تبعات کرونا را کاهش داد

اهواز-خبرنگاران- یک مدرس دانشگاه و کارشناس مسائل اقتصادی گفت: فرهنگ رعایت بهداشت فردی در کشورما ابعاد تبعات کرونا را کاهش داد، بسیاری از کشورهای غربی و شرقی از لحاظ رعایت بهداشت عمومی از ما قوی تر هستند اما در بحث رعایت بهداشت فردی ایران در بهترین شرایط...

19 مرداد 1399

چرا باید استفاده از ماسک را جدی بگیریم؟

ایرنا/ متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با تاکید برلزوم استفاده همه افراد از ماسک برای جلوگیری از انتقال کرونا گفت: در این شرایط ماسک نمی زنیم که بیماری نگیریم بلکه ماسک می زنیم تا اگر بیمار هستیم به بقیه منتقل نکنیم.

18 مرداد 1399

حمایت از هنرمندان صنایع دستی آسیب دیده از کرونا در قالب پرداخت تسهیلات

مدیرکل دفتر آموزش و حمایت از فراوری صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایعدستی گفت: حمایت از هنرمندان آسیب دیده از کرونا در قالب پرداخت تسهیلات انجام می گردد.

18 مرداد 1399

دادرس: اگر بگذارند خودکفایی در فراوری گوشت ممکن است

مدیرعامل اتحادیه مرکزی تعاونی های دام سبک با بیان اینکه با فرایند فعلی توزیع نهاده ها در 4 تا 5 ماه آینده با مشکل تأمین گوشت روبرو می شویم، گفت: نظام توزیع نهاده های دامی کارایی لازم را ندارد و کاملاً به هم خورده است.

17 مرداد 1399

حفتر برای شروع مذاکرات لیبی پیش شرط مشخص کرد

فرمانده گروه موسوم به ارتش ملی لیبی برای مذاکره با دولت وفاق ملی این کشور پیش شرط مشخص کرد.

16 مرداد 1399

سرانجام سلطه دلار با یوآن دیجیتالی چین؟

خبرنگاران: چشم اندازه یوآن دیجیتالی که ممکن است سال آینده میلادی از سوی چینی ها به بازار عرضه گردد حرکت به سوی حذف پول کاغذی است.

16 مرداد 1399

خبرنگاران مدیرکل شهرسازی کرمان: پروانه ساختمانی طرح اقدام ملی مسکن مشمول 50 درصد تخفیف می گردد

کرمان - خبرنگاران - مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان گفت: 50 درصد تخفیف هزینه های صدور پروانه های ساختمانی در طرح اقدام ملی مسکن تا زمان تصویب قانون در مجلس شورای اسلامی و یا مصوبه هیات وزیران از سوی شهرداری ها لحاظ می گردد.

15 مرداد 1399

پیغام محکم ترامپ برای روسیه: انتقال نیروهای آمریکایی از آلمان به لهستان!

رئیس جمهور آمریکا از احتمال انتقال نیروهای آمریکایی از آلمان به لهستان اطلاع داد و آن را پیغام محکمی برای روسیه دانست.

14 مرداد 1399

نخست وزیر عراق: به دنبال بهترین روابط با همسایگان خود هستیم

نخست وزیر عراق و وزیر نیروی ایران طی ملاقات در بغداد، بر اهمیت تقویت همکاری ها بین دو کشور به ویژه در زمینه انرژی تأکید کردند.

12 مرداد 1399

درخواست کتبی پنج تیم برای خاتمه بدون بازی لیگ برتر فوتبال بانوان

پنج تیم باشگاهی فوتبال بانوان طی نامه کتبی به سازمان لیگ درخواست برگزار نشدن چهار هفته پایانی لیگ برتر و اعلام نتایج براساس امتیازات شدند.

11 مرداد 1399

فدراسیون گردشگری تشکیل می گردد

اعضای کمیسیون گردشگری اتاق ایران با هدف به روزرسانی و اصلاح قوانین، شیوه نامه ها و دستورالعمل های این حوزه، تعامل و یکپارچگی بین تشکل های گردشگری را ضروری می دانند و در این راستا تشکیل فدراسیون گردشگری را دنبال می نمایند.

10 مرداد 1399

اختصاص منابع مالی به پایگاه هگمتانه در سال 99

رئیس سازمان برنامه وبودجه همدان گفت: فعالیت ها و کاوش های انجام شده در پایگاه هگمتانه کار بسیار با اهمیتی در توسعه و گسترش اکتشافات است که نیاز به حمایت و پشتیبانی مستمر دارد، در سال جاری منابع مالی خوبی را به این پروژه اختصاص خواهیم داد.

9 مرداد 1399

شمخانی: اگر پرچم ایران پایدار مانده به همت مجاهدانی است که از دشمن نمی هراسند

دبیر شورای عالی امنیت ملی عنوان کرد: اگر پرچم ایران همچنان استوار مانده، از همت و غیرت مجاهدانی است که خالصانه از وجود خود گذشته و از هیچ دشمنی نمی هراسند.

9 مرداد 1399

ادعای روزنامه سعودی علیه راشد الغنوشی دروغ از آب در آمد

ادعای روزنامه الشرق الاوسط وابسته به عربستان سعودی علیه رهبر حزب اسلامگرای النهضه تونس و رئیس مجلس این کشور دروغ از آب در آمد.

9 مرداد 1399

هشدار یک کارشناس مالی نسبت به تورم ناشی از طرح ملی مسکن

خبرنگاران: یک کارشناس مالی درباره طرح اقدام ملی مسکن شرح داد که اگر منابع این طرح به وسیله اعطای وام تامین گردد، منجر به افزایش تورم خواهد شد و از آنجا که تورم قدرت خرید مردم را کاهش داده، برای حل مشکل مسکن باید سعی کرد تورم مهار گردد.

9 مرداد 1399
تعداد: (310)