پول قرض دریافت برخی بازیکنان پرسپولیس از سرمربی!

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، مسائل باشگاه پرسپولیس با تغییر مدیریت هم حل نشده و شرایط مالی این باشگاه به قدری آشفته است که برخی از بازیکنان این تیم مجبور شده اند از یحیی گل محمدی پول قرض بگیرند.

پول قرض دریافت برخی بازیکنان پرسپولیس از سرمربی!

اگرچه مدیریت قبلی باشگاه پرسپولیس مدعی بود که با بازیکنان این تیم بابت قرارداد فصل پیش شان تسویه حساب کرده، اما نفرات جدید این تیم اکثرا بدون دریافت مبلغی، قرارداد امضا کرده اند و حتی برخی از آن ها پول رضایت نامه شان را از جیب دادند تا بعدا از باشگاه دریافت کنند که این اتفاق هنوز رخ نداده است.

مدیریت پیشین پرسپولیس برای اینکه طلب برانکو را پرداخت کند مجبور شد از کارگزار باشگاه پول بگیرد تا حدی که کارگزار این باشگاه از 110 میلیاردی که باید در مدت یک سال به پرسپولیس پرداخت می کرد، تا به امروز 75 میلیارد تومان داده است.

این مسئله نشان می دهد که باشگاه پرسپولیس برای پرداخت قرارداد این فصل بازیکنان و مربیانش با مشکل جدی روبرو است و نمی تواند فقط روی کارگزار خود حساب کند. در بین اعضای هیئت مدیره این باشگاه هم افرادی پیدا نمی شوند که بخواهند پولی به باشگاه ترزیق کنند. می ماند پاداش آسیایی که به خاطر تحریم ها حداقل چند ماهی زمان می برد که به باشگاه پرسپولیس برسد.

ابراهیم شکوری معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس هم امروز گفت که تنها حدود 7 میلیون تومان در حساب باشگاه پرسپولیس است! حساب تقریبا خالی باشگاه پرسپولیس به معضلی بزرگ برای این باشگاه تبدیل شده و در این شرایط گل محمدی مجبور شده به برخی از بازیکنانش که از شهرستان آمده و در هتل اقامت دارند پول قرض بدهد. به طور حتم در شأن فینالیست آسیا نیست که بازیکنانش از سرمربی پول قرض کنند و باید دید باشگاه پرسپولیس چه زمانی از نظر مالی به ثبات می رسد.

منبع: فرارو
انتشار: 20 آذر 1399 بروزرسانی: 20 آذر 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 1366

به "پول قرض دریافت برخی بازیکنان پرسپولیس از سرمربی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پول قرض دریافت برخی بازیکنان پرسپولیس از سرمربی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید