استوکس دقیقه ای 38 میلیون برای پرسپولیس آب خورد

به گزارش مجله خبری تیرول، آنتونی استوکس در ملاقات با الشارجه نیز از دقیقه 70 به جای کریستین اوساگونا وارد زمین شد (20 دقیقه بازی). با یک حساب سرانگشتی متوجه می شویم آنتونی استوکس که باشگاه پرسپولیس تازه به فکر شکایت رسمی از او افتاده در سه بازی به عنوان بازیکن تعویضی و روی هم 65 دقیقه به میدان رفته است!

استوکس دقیقه ای 38 میلیون برای پرسپولیس آب خورد

65 دقیقه بازی آنتونی استوکس در 2 بازی لیگ قهرمانان آسیا و یک بازی داخلی مقابل استقلال 160 هزار دلار برای پرسپولیس هزینه داشته است!

به گزارش خبر ورزشی، استوکس دقیقه ای 38 میلیون برای پرسپولیس آب خورد!به گزارش خبرورزشی، پرسپولیس با دو گل علی علیپور توانست در امارات و خانه الشارجه با این تیم مساوی کند. آنتونی استوکس، اما بعد از جدال سرخ ها با الشارجه به ایران بازنگشت و با ماندن در دبی به ادامه تفریحات خود پرداخت!

غیبت او در تمرینات و همچنین بازی با شهر خودرو، یحیی گل محمدی را وادار کرد تا استوکس را به کمیته انضباطی باشگاه معرفی کند که برای مهاجم ایرلندی خیلی هم مهم نبود. فوتبالیستی که بار ها به خاطر جرایم مختلف بازداشت یا به دادگاه احضار شده است طبیعی است از کمیته انضباطی یک باشگاه ایرانی واهمه ای نداشته باشد.

استوکس بعد از تمامی این حواشی به لندن سفر کرد و در بدو ورود به این شهر توسط پلیس بازداشت شد، اما بعد از گذشت یک روز با قرار وثیقه آزاد شد و با انتشار چند استوری با طرفداران پرسپولیس صحبت کرد. او شیوع ویروس کرونا را بهانه عدم بازگشت به موقعش به ایران دانست و گفت تا شرایط عادی گردد جایی نمی آید. حالا هم که شنیده می گردد دوباره در کشور خودش به مشکل حقوقی برخورده است و....

اما آنچه این مطلب را به درازا می کشاند رقمی است که به او پرداخته شده است. شنیده ها حکایت از آن دارد که این مهاجم پرحاشیه 160 هزار دلار از باشگاه پرسپولیس دریافت نموده است. اینکه همه این 160 هزار دلار به خود آنتونی استوکس رسیده یا افراد دیگری هم سر این سفره نشسته اند را نمی دانیم، اما چیزی که می دانیم 65 دقیقه بازی آنتونی استوکس در 2 بازی لیگ قهرمانان آسیا و یک بازی داخلی مقابل استقلال است. این مهاجم خارجی از دقیقه 71 بازی با استقلال وارد زمین شد و در دقیقه 89 روی گل حساس بشار رسن تأثیرگذار ظاهر شد (19 دقیقه بازی).

او در اولین ملاقات آسیایی پرسپولیس که با شکست 2 بر صفر نماینده ایران همراه بود از دقیقه 64 به جای علی علیپور بازی کرد (26 دقیقه بازی). همچنین آنتونی استوکس در ملاقات با الشارجه نیز از دقیقه 70 به جای کریستین اوساگونا وارد زمین شد (20 دقیقه بازی). با یک حساب سرانگشتی متوجه می شویم آنتونی استوکس که باشگاه پرسپولیس تازه به فکر شکایت رسمی از او افتاده در سه بازی به عنوان بازیکن تعویضی و روی هم 65 دقیقه به میدان رفته است!

او با احتساب هر دلار 15700 (نرخ روز دلار) مبلغی حدود 2 میلیارد و 512 میلیون تومان برای باشگاه پرسپولیس آب خورده است. این بدین معناست که هر دقیقه بازی آنتونی استوکس برای پرسپولیس بالاتر از 38 میلیون تومان تمام شده است!

منبع: عصر ایران
انتشار: 18 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 1057

به "استوکس دقیقه ای 38 میلیون برای پرسپولیس آب خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استوکس دقیقه ای 38 میلیون برای پرسپولیس آب خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید