وزیر دفاع ایتالیا از همکاری ناتو در مبارزه با داعش اطلاع داد

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، به گزارش خبرنگاران به نقل از تاس، وزیر دفاع ایتالیا از شرکت ناتو در مبارزه با تروریسم و جلوگیری از عبور شبه نظامیان از مناطق گرفتار درگیری به سمت مرزهای اروپا اطلاع داد.

وزیر دفاع ایتالیا از همکاری ناتو در مبارزه با داعش اطلاع داد

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

بر اساس این گزارش، روبرتا پینوتی، در مصاحبه خود با مساجرو گفت: شبه نظامیانی که از مناطق محل درگیری باز میگردند خطرناک هستند و باید تحت کنترل قرار گیرند. به خصوص در زمانی که داعش کاملا شکست خورده است.

وی اضافه کرد: در واشنگتن، ما در خصوص این طرح که چه باید کرد تا شبه نظامیان توان استفاده از تجارب خود در سازماندهی حملات تروریستی در اروپا را نداشته باشند، با متحدین خود در ناتو صحبت کردیم.

وی با اشاره به این نکته که ابزار اصلی برای همکاری در مبارزه با تروریست ها به تبادل اطلاعات میان دستگاه های اطلاعاتی با یکدیگر بازمیگردد گفت که این همکاری در تمام سطوح انجام خواهد گرفت.

وزیر دفاع ایتالیا اظهار کرد: تا انتها اکتبر، 1400 نیروی نظامی در جبهه های مختلف از پایگاه کویت که ایتالیا مسئول تامین نیروی پشتیبانی بمب افکن های ائتلاف در آنجا است که احتمالا شامل آموزش پلیس عراق و حفاظت از سد موصل هم خواهد شد، استقرار خواهند یافت.

وزیر دفاع ایتالیا همچنین بر لزوم آموزش نیروهای محلی در لیبی به منظور مبارزه با داعش تاکید نمود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 آبان 1398 بروزرسانی: 3 آبان 1398 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 475

به "وزیر دفاع ایتالیا از همکاری ناتو در مبارزه با داعش اطلاع داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر دفاع ایتالیا از همکاری ناتو در مبارزه با داعش اطلاع داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید