فرانکشتاین مری شلی محبوب ترین داستان بین دانشجویان آمریکایی

به گزارش مجله خبری تیرول، به گزارش خبرنگاران به نقل از ایبوک فرندلی، طبق آمارها و اطلاعات منتشر شده توسط موسسه و سایت اوپن سیلابس (Open Syllabus) فرانکشتاین اثر مری شلی محبوب ترین کتاب داستان در بین دانشجویان آمریکایی در یک سال گذشته بوده است. به گفته این موسسه در سال گذشته بیش از 5هزار بار این کتاب در کتابخانه های دانشگاهی به امانت گرفته شده است.

فرانکشتاین مری شلی محبوب ترین داستان بین دانشجویان آمریکایی

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ هیچکس بیشتر بدانید.

سازمان اوپن سیلابس یک سازمان خصوصی و غیرانتفاعی آمریکایی است که سال ها در حوزه جمع آوری اطلاعات و آمارهای مربوط به کتابخانه های دانشگاهی در کشور آمریکا فعالیت می نماید. یکی از برنامه های جانبی این سازمان آموزش نویسندگی و تشویق نویسندگان جوان برای نوشتن رمان است.

این موسسه در آخرین آمارهای محبوب ترین کتاب ها را در بین دانشجویان اعلام نموده است که در فرانکشتاین محبوب ترین کتاب داستان بوده است. بر اساس این گزارش محبوب ترین کتاب در بین دانش آموزان نیز کتاب ویلیام استرانک با عنوان ضروریات استایل لقب گرفته است.

طبق اطلاعات منتشر شده توسط موسسه آمریکایی در بین لیست 100 کتاب محبوب دانشجویان و دانش آموزان آمریکایی 22 کتاب اثر نویسندگان زن هستند. محبو ب ترین کتاب علوم کامپیوتر نیز در بین دو قشر کتاب توماس کورمن با عنوان مقدمه الگوریتم ها است.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 29 اسفند 1399 بروزرسانی: 29 اسفند 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 1560

به "فرانکشتاین مری شلی محبوب ترین داستان بین دانشجویان آمریکایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرانکشتاین مری شلی محبوب ترین داستان بین دانشجویان آمریکایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید