ظرفیت های گردشگری کرمان به گردشگران خارجی معرفی گردد

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، سید مهدی سیاوشی دوشنبه شب در دیدار استاندار کرمان با مدیران صنعت گردشگری ژاپن گفت: تا به امروز 12 تور از ژاپن به استان کرمان سفر کردند و تمدن جیرفت و رصد ستاره در کویر شهداد مورد توجه ژاپنی ها نهاده شد.

ظرفیت های گردشگری کرمان به گردشگران خارجی معرفی گردد

وی اضافه نمود: تعدادی از مدیران تورهای بزرگ گردشگری ژاپن سه روز پیش با هدف آشنایی با جاذبه های گردشگری استان به کرمان سفر کردند و از ماهان، شهداد، بم و جیرفت بازدید داشتند.

رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان با اشاره به لزوم معرفی ظرفیت های گردشگری کرمان ادامه داد: سفر مدیران گردشگری به استان کرمان با همکاری اتاق بازرگانی استان صورت گرفته است.

امامی نماینده گردشگری ایران در ژاپن در این دیدار گفت: از دو سال گذشته آژانس های گردشگری ژاپن برای حضور در استان کرمان خیلی فعال شدند و از حضور در کرمان و بازدید از اماکن تاریخی و گردشگری کرمان استقبال کردند.

وی اضافه نمود: متأسفانه هنوز نتوانستیم آنگونه که باید ظرفیت های گردشگری استان کرمان را به جهان معرفی کنیم و کوشش داریم به دولت ژاپن اعلام کنیم که در زمینه حضور گردشگران ژاپنی به استان کرمان بازنگری نمایند.

وی با اشاره به اینکه روابط بین دو کشور ژاپن و ایران بسیار اهمیت دارد و می تواند باعث صلح گردد، اضافه نمود: قرار است بزرگ ترین شبکه تلویزیونی ژاپن مربوط به میراث جهانی برای ساخت مستندی از منطقه شهداد به کرمان سفر کند و امیدواریم ما شاهد جذب گردشگر باشیم.

امامی ادامه داد: در سه سال گذشته بین 20 تا 25 تور توریستی از ژاپن به استان کرمان آمده اند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 172

به "ظرفیت های گردشگری کرمان به گردشگران خارجی معرفی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظرفیت های گردشگری کرمان به گردشگران خارجی معرفی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید