توییتر احتمالاً حداکثر تعداد پیغام های خصوصی روزانه را برای کاربران عادی محدود می نماید

به گزارش مجله خبری تیرول، توییتر همچنان در کوشش است تا هزینه های خود را کاهش دهد و آمار فروش اشتراک توییتر بلو را بیشتر کند. ازاین رو، شواهد نشان می دهند که یکی از تصمیمات آینده ایلان ماسک احتمالاً محدودسازی تعداد پیغام های خصوصی قابل ارسال برای کاربران عادی خواهد بود. به عبارت دیگر، اگر می خواهید محدودیت تعداد پیغام های خصوصی را افزایش دهید، باید اشتراک خریداری کنید.

توییتر احتمالاً حداکثر تعداد پیغام های خصوصی روزانه را برای کاربران عادی محدود می نماید

الساندرو پالوزی، توسعه دهنده معروف که به آنالیز اپ های شبکه های اجتماعی می پردازد، اخیراً در پستی با انتشار یک تصویر مدعی شده است که توییتر می خواهد حداکثر تعداد پیغام های خصوصی روزانه را محدود کند. او می گوید این محدودیت درحال حاضر 500 پیغام روزانه است، اما احتمالاً به زودی کاهش پیدا خواهد نمود.

بنابراین اگر می خواهید به صورت روزانه پیغام های زیادی ارسال کنید، حتماً باید اشتراک توییتر بلو را خریداری کنید. این اشتراک از زمان ورود ایلان ماسک با تغییرات بزرگی روبه رو شد و علاوه بر تیک آبی، امکانات مختلفی مثل قابلیت ارسال پست های طولانی تر را فراهم می نماید.

توییتر در زمینه پیغام خصوصی از لینکدین پیروی می رود

البته این اولین باری نیست که تعداد پیغام های قابل ارسال روزانه برای کاربران عادی شبکه های اجتماعی محدود می گردد. پیش تر لینکدین مایکروسافت هم این قابلیت را برای کاربران عادی خود محدود نموده بود تا افراد بیشتری مجبور به خرید اشتراک پریمیوم این پلتفرم شوند.

واکنش ها نسبت به این تغییر احتمالی عمدتاً منفی بوده است. یکی از کاربران می گوید به زودی باید نگران روزی باشیم که مدت زمان حضور در این شبکه اجتماعی نیز برای کاربران عادی محدود می گردد تا همه اشتراک بلو را تهیه نمایند.

سرویس توییتر بلو هم اکنون با هزینه ماهانه 8 دلار در وب و 11 دلار در iOS به فروش می رسد. عرضه این سرویس که تیک آبی را هم به کاربران اعطا می نماید، با واکنش های بسیاری از سوی کاربران و چهره های سرشناس ازجمله استفن کینگ و لبران جیمز همراه بود.

ماسک پیش تر گفته بود که در آینده قابلیت ارسال پیغام خصوصی به افرادی که شما را دنبال نمی نمایند نیز فقط برای کاربران سرویس توییتر بلو فراهم خواهد شد.

منبع: انتخاب
انتشار: 26 خرداد 1402 بروزرسانی: 26 خرداد 1402 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 2318

به "توییتر احتمالاً حداکثر تعداد پیغام های خصوصی روزانه را برای کاربران عادی محدود می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توییتر احتمالاً حداکثر تعداد پیغام های خصوصی روزانه را برای کاربران عادی محدود می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید