ایستگاه جدید تقلیل فشار گاز شماره 2 کرمان بهره برداری شد

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان از بهره برداری ایستگاه یکصد هزار مترمکعبی جدید تقلیل فشار گاز (سی جی اس) شماره 2 شهر کرمان و فاز اول خط تغذیه 16 اینچ رینگ تقویتی شهر اختیارآباد به کرمان اطلاع داد.

ایستگاه جدید تقلیل فشار گاز شماره 2 کرمان بهره برداری شد

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، منوچهر فلاح در این باره گفت: همسو با مقاوم سازی شبکه های گاز در مقابل بحران، ایجاد زیرساخت های لازم برای جلوگیری از افت فشار گاز و ارائه خدمات ایمن و مستمر به شهروندان شهر کرمان، ایستگاه سی جی اس شماره 2 این شهر به بهره برداری رسید.

وی با بیان اینکه با افتتاح این پروژه ظرفیت تأمین گاز شهر کرمان افزایش یافت، توضیح داد: با شروع بهره برداری از این پروژه ها ظرفیت تأمین گاز شهر کرمان از 200 هزار مترمکعب بر ساعت کنونی به 300 هزار مترمکعب افزایش یافت که سبب ارتقای پایداری شبکه گازرسانی شهر کرمان در فصل سرد می گردد، برای اجرای این پروژه هم اعتباری حدود 12 میلیارد تومان هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمن در سرانجام به ویژگی ایستگاه های تقلیل فشار گاز (سی جی اس) اشاره نمود و اضافه نمود: این ایستگاه ها به طور معمول از خطوط انتقال گاز منشعب می شوند، بنابراین فشار وارودی آنها همان فشار خط انتقال است که به لحاظ انشعاب گیری از خطوط انتقال می توان آنها را در زمره ایستگاه های عظیم به شمار آورد.

فلاح یادآور شد: پروژه محوطه سازی و ساخت و تجهیز ساختمان نگهبانی و نصب سایبان ایستگاه های تقلیل فشار مستقر در ایستگاه سی جی اس دوم شهر کرمان نیز به بهره برداری رسید.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 4 دی 1399 بروزرسانی: 4 دی 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 1395

به "ایستگاه جدید تقلیل فشار گاز شماره 2 کرمان بهره برداری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایستگاه جدید تقلیل فشار گاز شماره 2 کرمان بهره برداری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید