تور روسیه: اوگویف و سیداکوف در ترکیب جهانیِ تیم ملی کشتی روسیه؛ تانک روس ها هم می آید

به گزارش مجله خبری تیرول، از بین طلایی های کشتی آزاد روسیه در المپیک توکیو، تنها تانک روس ها با این تیم به مسابقات جهانی نروژ خواهد آمد.

تور روسیه: اوگویف و سیداکوف در ترکیب جهانیِ تیم ملی کشتی روسیه؛ تانک روس ها هم می آید

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش خبرنگاران، مسابقات جهانی کشتی در سال 2021 طی روزهای 10 تا 18 مهر ماه در کشور نروژ برگزار خواهد شد. بعد از آنکه دو تیم مطرح ایران و آمریکا ترکیب خود را برای شرکت در مسابقات قطعی کردند، حالا از روسیه خبر می آید که این تیم هم برای حضور در جهانی معین شده است.

در ترکیب اعزامی این کشور به مسابقات جهانی پیش رو نامی از زائور اوگویف و زائوربک سیداکوف دو طلایی روس ها در توکیو دیده نمی گردد، اما آرتور نایفونوف که در ملاقات نیمه نهایی المپیک مغلوب حسن یزدانی شد و رشید سعدالله اف ملقب به تانک روس ها که پیش از این احتمال عدم حضورش در مسابقات جهانی نروژ به علت مصدومیت مطرح بود، تیم ملی روسیه را در اسلو همراهی خواهند کرد.

تیم ملی کشتی آزاد روسیه که مثل ایران با ترکیب کامل در المپیک توکیو شرکت نموده بود، با زائور اوگویف در 57 کیلوگرم (طلا)، گادجی مراد رشیداف در 65 کیلوگرم (برنز)، زائوربک سیداکوف در 74 کیلو (طلا)، آرتور نایفون اف در 86 کیلو (برنز)، عبدالرشید سعدالله اف در 97 کیلو (طلا) روی سکو رفته بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 مهر 1400 بروزرسانی: 2 مهر 1400 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 1860

به "تور روسیه: اوگویف و سیداکوف در ترکیب جهانیِ تیم ملی کشتی روسیه؛ تانک روس ها هم می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور روسیه: اوگویف و سیداکوف در ترکیب جهانیِ تیم ملی کشتی روسیه؛ تانک روس ها هم می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید