تغییر برنامه تمرینی در دستور کار سرمربی تیم ملی والیبال

به گزارش مجله خبری تیرول، به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون والیبال، مسابقات لیگ ملت ها (2021) درحالی از تاریخ 7 خرداد تا 6 تیرماه به میزبانی شهر ریمینی ایتالیا برگزار می گردد که تیم ملی والیبال مردان ایران از تاریخ 7 خرداد تا دوم تیرماه به ترتیب به مصاف ژاپن، روسیه، هلند، کانادا، ایتالیا، بلغارستان، آمریکا، صربستان، آلمان، استرالیا، برزیل، اسلوونی، فرانسه، لهستان و آرژانتین خواهد رفت.

تغییر برنامه تمرینی در دستور کار سرمربی تیم ملی والیبال

ولادیمیر آلکنو سرمربی تیم ملی در واکنش به برنامه ایران در جریان لیگ ملت ها گفت: با توجه به این که 8 بازی ایران در لیگ ملت ها طبق زمان محلی، صبح هنگام برگزار می گردد، در یک هفته منتهی به اعزام تیم، برنامه تمرینی تیم ملی کاملاً تغییر خواهد نمود. بر این اساس، تمرینات تاکتیکی و توپی صبح ها برگزار می گردد و تمرین با وزنه، بدنسازی و زمان استراحت بازیکنان بعدازظهر انجام خواهد شد تا بازیکنان با شرایط برگزاری مسابقات وفق پیدا نمایند.

آلکنو همچنین معتقد است برگزاری 8 بازی ایران در لیگ ملت ها در زمان صبح، اتفاق خوبی است؛ آن هم از این جهت که در المپیک 2021 توکیو چند بازی ایران به وقت محلی در ساعت 9 صبح برگزار خواهد شد. بنابراین تغییر زمان برگزاری تمرینات تیم ملی، عاملی خواهد شد تا بازیکنان از حالا خود را با شرایط مسابقه در المپیک وفق دهند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 خرداد 1400 بروزرسانی: 27 خرداد 1400 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 1713

به "تغییر برنامه تمرینی در دستور کار سرمربی تیم ملی والیبال" امتیاز دهید

1 کاربر به "تغییر برنامه تمرینی در دستور کار سرمربی تیم ملی والیبال" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییر برنامه تمرینی در دستور کار سرمربی تیم ملی والیبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید