افزایش سقف تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی در بانک توسعه تعاون

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، بانک توسعه تعاون به منظور حمایت از اشتغال و همراهی با کارفرمایان در مواجهه با شرایط مالی پیش رو، مقرر داشت تا سقف تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی کارفرمایان دستگاه های حمایتی تا سقف 20 میلیارد ریال افزایش یابد.

افزایش سقف تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی در بانک توسعه تعاون

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، بر اساس موافقت مدیرعامل و باهدف حمایت از اشتغالزایی خصوصاً در بخش نهادهای حمایتی، بانک توسعه تعاون سقف تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی قابل اعطا به کارفرمایان دستگاه های حمایتی را تا سقف 20 میلیارد ریال برای اشتغال حداقل 40 نفر مددجو افزایش داد.

بر اساس این تصمیم تسهیلات اعطاشده به این کارفرمایان، به ازای هر نفر حداکثر 500 میلیون ریال خواهد بود.

همچنین چنانچه کارفرمای معرفی شده از سوی دستگاه های حمایتی نسبت به اشتغال تعداد کمتری مددجو اقدام نماید. شعب بانک توسعه تعاون به تناسب اشتغال ایجادشده، نسبت به اعطای تسهیلات به ازای هر نفر مددجو حداکثر 500 میلیون ریال اقدام خواهند نمود.

لازم به ذکر است همه گیری کرونا آسیب زیادی به کسب وکارها به ویژه کسب وکارهای کوچک و متوسط حمایتی وارد کرده و بانک توسعه تعاون رسالت خود می داند در جهت یاری به رونق فراوری و حمایت از اشتغال، تمام ظرفیت های موجود خود را به کار گیرد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 8 دی 1399 بروزرسانی: 8 دی 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 1403

به "افزایش سقف تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی در بانک توسعه تعاون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش سقف تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی در بانک توسعه تعاون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید