اعتراض مردم یونان نسبت به اجرای برنامه های جدید ریاضتی

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، خبرنگاران: کارگران یونانی در اعتراض به برنامه های جدید ریاضتی دولت این کشور به خیابان های آتن ریختند.

اعتراض مردم یونان نسبت به اجرای برنامه های جدید ریاضتی

سفر با تور یونان ارزان را از دست ندهید و از نزدیک با سرزمین اسطوره های باستانی آشنا شوید.

به گزارش گروه بین الملل مجله سرگرمی و تفریحی به نقل از پرس تی وی؛ برنامه های ریاضتی جدید دولت یونان با هدف کاهش بدهی و کسری بودجه، کارمندان و کارگران را مجبور به کار کردن در روزهای یکشنبه می نماید.

17 اتحادیه تجاری و کارگری یونان در راهپیمایی اعتراض آمیز نسبت به تصمیم دولت این کشور برای اجرای سیاست های جدید ریاضتی شرکت کردند. بر اساس قانون جدید تجاری یونان که اواخر روز سه شنبه به تصویب دولت رسیده، قراردادهای کار و شیفت های کاری 8 ساعته اصلاح خواهد شد و کارگران حتی باید در روزهای یکشنبه نیز کار نمایند.

تظاهرات اعتراض آمیز مشابهی نیز در سایر شهرهای یونان برگزار شده است. وام دهندگان بین المللی یونان را مجبور به تغییر و اصلاح قانون کار این کشور نموده اند. یونان همچنین میخواهد طی سال های آینده هزاران فرصت شغلی در بخش دولتی و عمومی خود را حذف کند.

وام دهندگان بین المللی 8 جولای موافقت خود را با اعطای یاری اقتصادی جدید به ارزش 7 میلیارد یورو به یونان اعلام نموده اند.

منبع: تسنیم
انتشار: 31 شهریور 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 355

به "اعتراض مردم یونان نسبت به اجرای برنامه های جدید ریاضتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض مردم یونان نسبت به اجرای برنامه های جدید ریاضتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید