احتمال پرداخت معوقات حق التدریسی ها در مهر، اجرای رتبه بندی از اول پاییز

وزیر آموزش و پرورش درباره رتبه بندی معلمان گفت: برای این منظور 2000 میلیارد تومان تخصیص داده شده، آیین نامه آن تنظیم شده و آموزش و پرورش به دولت تقدیم نموده است و اکنون در فرایند آنالیز دولت است و حتما سال جاری بودجه مربوط برای اینکار اختصاص می یابد. رتبه بندی در فرایند تصویب است و اجرای آن از اول مهر است.

احتمال پرداخت معوقات حق التدریسی ها در مهر، اجرای رتبه بندی از اول پاییز

به گزارش خبرنگاران، محسن حاجی میرزایی در حاشیه نشست نهمین دوره مجلس دانش آموزی که در ساختمان مجلس قدیم شورای اسلامی برگزار گردید با اشاره به مجلس دانش آموزی گفت: همه ارکان تعلیم و تربیت معلمان، مدیران، تدوین نمایندگان کتب درسی، سازندگان مدرسه ها، تامین نمایندگان تجهیزات همه دست اندرکار هستند تا دانش آموز به اهدافی برسد، بنابراین اینها هدف های اصلی ما هستند و انعکاس نظرات دانش آموزان برای ما بسیار مهم است.

وی در پاسخ به اینکه چنددرصد مصوبات مجلس اجرایی شده است؟ گفت: اطلاع دقیق ندارم، ولی 11 سندی که فراوری نموده اند را دیدم و مورد توجه ما قرار گرفته و بعضی خواسته هایشان محقق شده است.

حاجی میرزایی آخرین آمار ثبت نام دانش آموزان را نیز بیان کرد و گفت: تا دیروز بعدازظهر 14 میلیون و 500 هزار نفر از دانش آموزان ثبت نام نموده اند و حدود 300 هزارافزایش نسبت به سال قبل را شاهدیم که از جمله علل آن رشد جمعیت و گشایش در آموزش اتباع است. اکنون با دسترسی به آمار موالید و...، کسانی که در سن تحصیل اند شناسایی می شوند و اگر ثبت نام ننمایند با خانواده هایشان تماس گرفته و آنها را دعوت می نمایند.

وی درباره رتبه بندی معلمان گفت: 2000 میلیارد تومان تخصیص داده شده، آیین نامه آن تنظیم شده و آموزش و پرورش به دولت تقدیم نموده است و اکنون در فرایند آنالیز دولت است و حتما سال جاری بودجه مربوط برای اینکار اختصاص می یابد. رتبه بندی در فرایند تصویب است و اجرای آن از اول مهر است.

وی درباره زمان پرداخت معوقات حق التدریسی نیز گفت: توافقاتی کردیم و اعتباراتی تامین شده و امیدواریم در هفته های اول مهر بتوانیم بخشی از مطالبات را پرداخت کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 1 آبان 1398 شناسه مطلب: 463

به "احتمال پرداخت معوقات حق التدریسی ها در مهر، اجرای رتبه بندی از اول پاییز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال پرداخت معوقات حق التدریسی ها در مهر، اجرای رتبه بندی از اول پاییز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید