احتمال پرداخت معوقات حق التدریسی ها در مهر، اجرای رتبه بندی از اول پاییز

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، وزیر آموزش و پرورش درباره رتبه بندی معلمان گفت: برای این منظور 2000 میلیارد تومان تخصیص داده شده، آیین نامه آن تنظیم شده و آموزش و پرورش به دولت تقدیم نموده است و اکنون در فرایند آنالیز دولت است و حتما سال جاری بودجه مربوط برای اینکار اختصاص می یابد. رتبه بندی در فرایند تصویب است و اجرای آن از اول مهر است.

احتمال پرداخت معوقات حق التدریسی ها در مهر، اجرای رتبه بندی از اول پاییز

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، محسن حاجی میرزایی در حاشیه نشست نهمین دوره مجلس دانش آموزی که در ساختمان مجلس قدیم شورای اسلامی برگزار گردید با اشاره به مجلس دانش آموزی گفت: همه ارکان تعلیم و تربیت معلمان، مدیران، تدوین نمایندگان کتب درسی، سازندگان مدرسه ها، تامین نمایندگان تجهیزات همه دست اندرکار هستند تا دانش آموز به اهدافی برسد، بنابراین اینها هدف های اصلی ما هستند و انعکاس نظرات دانش آموزان برای ما بسیار مهم است.

وی در پاسخ به اینکه چنددرصد مصوبات مجلس اجرایی شده است؟ گفت: اطلاع دقیق ندارم، ولی 11 سندی که فراوری نموده اند را دیدم و مورد توجه ما قرار گرفته و بعضی خواسته هایشان محقق شده است.

حاجی میرزایی آخرین آمار ثبت نام دانش آموزان را نیز بیان کرد و گفت: تا دیروز بعدازظهر 14 میلیون و 500 هزار نفر از دانش آموزان ثبت نام نموده اند و حدود 300 هزارافزایش نسبت به سال قبل را شاهدیم که از جمله علل آن رشد جمعیت و گشایش در آموزش اتباع است. اکنون با دسترسی به آمار موالید و...، کسانی که در سن تحصیل اند شناسایی می شوند و اگر ثبت نام ننمایند با خانواده هایشان تماس گرفته و آنها را دعوت می نمایند.

وی درباره رتبه بندی معلمان گفت: 2000 میلیارد تومان تخصیص داده شده، آیین نامه آن تنظیم شده و آموزش و پرورش به دولت تقدیم نموده است و اکنون در فرایند آنالیز دولت است و حتما سال جاری بودجه مربوط برای اینکار اختصاص می یابد. رتبه بندی در فرایند تصویب است و اجرای آن از اول مهر است.

وی درباره زمان پرداخت معوقات حق التدریسی نیز گفت: توافقاتی کردیم و اعتباراتی تامین شده و امیدواریم در هفته های اول مهر بتوانیم بخشی از مطالبات را پرداخت کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 آبان 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 463

به "احتمال پرداخت معوقات حق التدریسی ها در مهر، اجرای رتبه بندی از اول پاییز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال پرداخت معوقات حق التدریسی ها در مهر، اجرای رتبه بندی از اول پاییز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید