آمریکا در اطراف میدان گازی کونیکو سامانه پاتریوت مستقر کرد

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، فارس نوشت: نظامیان تروریست آمریکایی در منطقه نفتی شرق سوریه و برای سرقت هر چه بیشتر منابع این کشور، در شرق دیرالزور سامانه موشکی پاتریوت مستقر کردند.

آمریکا در اطراف میدان گازی کونیکو سامانه پاتریوت مستقر کرد

منابع خبری معارض از افزایش اقدامات نظامیان تروریست آمریکایی در شرق و شمال شرق سوریه خبر می دهند.

پایگاه خبری معارض شبکه شام گزارش داد که نیروهای ائتلاف موسوم به ضد داعش به رهبری آمریکا، در اطراف میدان گازی کونیکو در شرق دیرالزور، سامانه موشکی پاتریوت مستقر کرده اند.

به گزارش این پایگاه، نیروهای ائتلاف آمریکا طی روزهای گذشته دست به گسترش پایگاه نظامی خود در اطراف این میدان زدند و اطراف آن را سیم خاردار کشیده اند.

بنا بر این گزارش، در این منطقه همچنین یک پایگاه هوایی سابق نیز وجود داشته که تروریستهای آمریکایی دست به گسترش آن زدند.

روزنامه معارض جسر هم با اشاره به استقرار این سامانه، به نقل از منابع محلی گزارش داد که سه سامانه پاتریوت در اطراف میدان گازی کونیکو نصب شده است.

دومین پایگاه بزرگ آمریکا در استان دیرالزور در اطراف این میدان گازی قرار گرفته است. جسر به نقل از یک منبع که با نیروهای ائتلاف آمریکا همکاری دارد، گزارش داد که عناصر آمریکایی قصد دارند در چند موضع دیگر در ریف دیرالزور، پاتریوت مستقر کنند.

این در حالی است که نظامیان آمریکا در ماه گذشته مقادیر زیادی تجهیزات نظامی و لجستیک وارد دیرالزور کردند. این تجهیزات از گذرگاه های مرزی عراق وارد سوریه شده است.

آمریکا بارها اعلام کرده است که برای نفت سوریه در شرق و شمال شرق این کشور حضور دارد. منابع خبری نیز از همکاری عناصر آمریکا با کُردها، جبهه النصره و ترکیه برای غارت نفت سوریه خبر دادند.

2323

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 8 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 1066

به "آمریکا در اطراف میدان گازی کونیکو سامانه پاتریوت مستقر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا در اطراف میدان گازی کونیکو سامانه پاتریوت مستقر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید