10 ایده جالب برای ست کردن پیراهن جین مخصوص خانم ها

به گزارش مجله خبری تیرول، برای داشتن استایل مجذوب نماینده و غیررسمی، جین هیچ رقیبی ندارد. پارچه راحت و بادوام جین (Denim) ظاهر شیکی را بدون احتیاج به کوشش زیاد ایجاد می نمایند. پیراهن های جین ظاهر زیبایی را ایجاد نموده و در عین راحتی بسیار شیک به نظر می رسند. بنابراین در صورتی که تا به امروز پیراهن جین را به کمد لباس خود اضافه ننموده اید، اکنون زمان انجام این کار رسیده است. ست کردن پیراهن جین زنانه کار ساده ای است و می توان آن ها را برای هر زمانی از سال استفاده کرد. در این مطلب روش های مختلف ست کردن این پیراهن ها را معرفی نموده ایم.

10 ایده جالب برای ست کردن پیراهن جین مخصوص خانم ها

پیراهن جین آستین بلند

برای داشتن استایل کلاسیک با پیراهن جین در پی یک پیراهن سبک وزن آستین بلند باشید که در هر فصلی بتواند استفاده گردد. برای اینکه بیشترین استفاده را از این پیراهن بتوانید داشته باشید، مدلی را انتخاب کنید که با استایلتان مطابقت داشته باشد. در صورتی که دوست دارید ظاهر زنانه ای داشته باشید، بلوز شمبری یا جین را انتخاب کنید. اگر مطمئن نیستید که چه رنگی را باید انتخاب کنید، یک پیراهن جین آبی سیر که کمی گشاد باشد گزینه مناسبی است. پس از انتخاب این پیراهن، برای داشتن استایل اسمارت آن را با شلوار جین اسکینی و کفش پاشنه بلند و برای داشتن استایل راحت، از شلوار جین boyfriend و کفش کتانی به همراه آن بهره ببرید.

پیراهن جین زنانه آستین کوتاه

با وجود اینکه پیراهن جین آستین بلند یکی از لباس های ارزشمند در کمد لباس است، نمونه آستین کوتاه این لباس هم زیبایی خاص خود را دارد. پیراهن های جین آستین کوتاه هم مانند پیراهن های آستین بلند می توانند با استایل های بسیار زیادی ست شوند. همه کاری که باید انجام دهید این است که طرح مناسبی که در پی آن هستید را پیدا کنید.

به صورت کلی گزینه های سبک وزن در رنگ های ملایم آبی جلوه زنانه تر و راحت تری داشته و انتخاب مجذوب نمایندهی برای فصل های بهار و تابستان به شمار می فرایند. از سوی دیگر مدل های دارای رنگ های تیره تر اغلب ظاهر برجسته تری داشته و برای استایل هایی که در پی جلب توجه بسیار هستند مناسب هستند.

  • 15 ست شیک و زیبا با دامن جین

پیراهن جین زنانه بلند/ بسیار بزرگ

در صورتی که در پی پیراهن جین کلاسیک هستید باید به مدل های اورسایز (بسیار بزرگ) توجه داشته باشید. برترین مدل شامل پیراهن های استایل boyfriend است که بسیار کاربردی هستند و می توان آن ها را به صورت گشاد داخل کمر شلوار یا شلوار جین قرار داد. با این کار یک ظاهر شیک و راحت ایجاد می گردد. بعلاوه می توانید آن ها را با کت های سبک یا بالاپوش روی پیراهن خود بپوشید.

پیراهن جین زنانه متناسب

با وجود اینکه پیراهن های اورسایز جین ظاهر راحتی دارند، اما استایل های متناسب شیک تر و زیباتر هستند. بنابراین با وجود اینکه به علت داشتن پارچه جین یک انتخاب ایدئال برای استایل های غیررسمی هستند اما ظاهر شیک آن ها برای موقعیت های اسمارت کژوال هم کاربرد دارد. برای استایل غیررسمی سعی کنید پیراهن جین با مقدار متناسب را با شلوار جین اسکینی، بوت یا صندل ست کنید. برای داشتن استایل شیک تر کفش پاشنه بلند را جایگزین بوت و صندل کنید.

پیراهن جین بلند

پیراهن جین کلاسیک تنوع بسیاری داشته و حتی به شکل پیراهن بلند هم وجود دارد. بنابراین در صورتی که در پی این هستید که با این استایل تیپ زنانه تری داشته باشید، حتما پیراهن جین بلند را انتخاب کنید. استایل های زیادی از جمله آستین بلند، آستین کوتاه و آستین میانه برای این مدل وجود دارند؛ بنابراین به راحتی می توانید مدل مناسب خود را پیدا کنید. در این فرایند حتما توجه داشته باشید که فرم بدن خود را در نظر بگیرید. از آن جایی که جین پارچه ضخیمی است، پیراهن های جین می توانند گشاد و بزرگ به نظر برسند؛ بنابراین انتخاب استایل دارای مقدار متناسب یا استفاده از کمربند در کمر پیراهن، گزینه مناسبی برای داشتن ظاهر زیباتر است.

دو تکه لباس جین

آیا فکر می کنید پوشیدن دو تکه لباس جین در استایل آزار دهنده و ناراحت نماینده خواهد بود؟ باید این نکته را بگوییم که این فرایند دوباره به دنیای مد بازگشته است و باید در کمد لباس خود جایی برایش باز کنید. استایل جین دو تکه بسیار راحت، مجذوب نماینده و غیررسمی بوده و برای تعطیلات آخر هفته استایل مناسبی است. در صورتی که فکر می کنید این استایل خیلی برجسته است، در پی ست کردن لباس های جین آبی به همراه اکسسوری های مشکی باشید. اگر نگرانی تان درباره استایل کمی بیشتر است، یکی از لباس های جین خود را به رنگ تیره و دیگری را به رنگ روشن انتخاب کنید. انجام این کار تضاد زیبایی را در ظاهر شما ایجاد می نماید.

پیراهن جین وسترن

پیراهن های جین بیشتر از آن چه که فکرش را بکنید، کاربردی هستند. این پیراهن ها علاوه بر استفاده در موقعیت های غیررسمی می توانند استایل های متنوع مدرن و شیکی ایجاد نمایند. برای داشتن استایل مدرن با پیراهن جین در پی استایل وسترن باشید. این کار را می توانید با اضافه کردن چند عنصر وسترن به استایل خود انجام دهید. به عنوان مثال، استفاده از دو تکه لباس جین با کمربند بزرگ حجیم و بوت های قهوه ای استایل بسیار شیک و زیبایی را به وجود می آورد.

پیراهن جین پلاس سایز یا سایز بزرگ

پیراهن جین برای همه انواع بدن ها ظاهر زیبایی دارد. بنابراین در صورتی که اندام درشت و چاقی دارید حتما از این پیراهن ها بهره ببرید. در سایز بزرگ باید در پی پیراهن جین متناسب بوده و آن را به صورت آزاد و بدون بستن دکمه ها پوشیده یا آن را بسته یا گره بزنید. با انجام این کار ظاهر صاف تری به کمر خود خواهید داد. سپس شلوار جین اندامی یا اسکینی و یک جفت کفش پاشنه بلند را برای کشیده تر و بلندتر نشان دادن پاهای خود به استایلتان اضافه کنید. در صورتی که هوادار پوشیدن دو تکه لباس جین آبی در استایل خود نیستید، می توانید به جای رنگ آبی شلوار جین سفید یا مشکی بپوشید.

رنگ های پیراهن جین زنانه

پیراهن جین آبی

رنگ آبی برای پیراهن جین یک انتخاب شیک است که هیچ گاه دمده نمی گردد. جین آبی هم مانند مشکی و سفید، جز رنگ های خنثی در مد به شمار می رود و می تواند با همه رنگ های پوست و انواع رنگ های مختلف ست گردد. اگر رنگ پوست و موهایتان روشن است، پیراهن جین آبی را با رنگ های ملایم مانند صورتی روشن ست کنید. در صورتی که رنگ پوست و مویتان تیره است، پیراهن جین خود را با رنگ های گرم ترکیب کنید.

پیراهن جین مشکی

مانند پیراهن جین آبی، باید استایل مشکی را هم به کمد لباس خود اضافه کنید. پیراهن جین مشکی نسبت به گزینه های سنتی آبی رنگ بسیار منحصر به فرد است و برای ایجاد استایل های شیک و مجذوب نماینده به کار می رود. علاوه بر این رنگ تیره آن ها را برای فصل زمستان ایدئآل می سازد. برای تکمیل استایل پیراهن جین مشکی به سادگی می توانید یک جفت شلوار جین آبی را با آن ترکیب کنید. این استایل به علت تضادی که در رنگ های آن ها وجود دارد بسیار شیک تر از استایل سنتی پوشیدن دو تکه لباس جین به نظر می رسد. برای تکمیل این استایل اکسسوری های مشکی مانند بوت، کیف و کلاه را به آن اضافه کنید.

  • چگونه جین آبی روشن را در هر فصل و با هر استایلی ست کنید؟

با پیراهن جین زنانه چه لباسی بپوشیم؟

جین یک پارچه راحت و بادوام است که چندین دهه است که هوادارهای بسیاری پیدا نموده و جز لباس های شیک و مدرن به شمار می رود. یک پیراهن جین در عین زیبایی راحت بوده و می تواند با هر چیزی پوشیده گردد. پیراهن جین بلند با شلوار جین اسکینی و کفش کتانی ترکیب زیبایی را ایجاد نموده و پیراهن جین کوتاه به ویژه در رنگ های روشن تر برای فصل تابستان عالی است و می تواند با شلوار جین ست گردد.

چه رنگ هایی برای پیراهن جین زنانه مناسب هستند؟

زیبایی پیراهن جین در این است که به رنگ های متنوع و مختلف تیره و روشن وجود دارد. این رنگ ها به سادگی می توانند با رنگ های روشن و طرح های مختلف ترکیب شده و ظاهر مجذوب نمایندهی را به وجود بیاورند. همان طور که گفته شد، رنگ های خنثی مانند مشکی، سفید، خاکی، سبز و طوسی شیک ترین و کاربردی ترین رنگ ها هستند. برای داشتن ظاهر یکدست تر، آبی یا سرمه ای را انتخاب کنید.

آیا می توان پیراهن جین را باشلوار جین پوشید؟

بله می توان پیراهن جین را با شلوار جین پوشید؛ اما باید رنگ های آن ها با هم متفاوت باشد. ترکیب شلوار جین مشکی با پیراهن آبی تیره عالی است و شلوار جین سفید با پیراهن جین تیره بسیار شیک به نظر می رسد. علاوه بر این باید به این نکته توجه کرد که هر چقدر لباس تیره تر باشد، اندام را لاغرتر نشان می دهد. پوشیدن دو تکه لباس جین که هر دو رنگ مشابهی داشته باشند ممکن است استایل جالبی را ایجاد نکند.

چگونه از پیراهن جین بلند در استایل خود استفاده کنیم؟

پیراهن های جین بلند و طرح های اورسایز بسیار کاربردی هستند؛ زیرا می توانید آن ها را به روش های مختلفی بهره ببرید. فرقی نمی نماید که بخواهید آن ها را داخل شلوار جین یا شلوار فاق بلند قرار دهید یا آن ها را روی پیراهن خود بپوشید، در این صورت کاربرد پیراهن بلند شما مانند یک کت سبک وزن خواهد بود.

منبع: The Trend Spotter

منبع: دیجی استایل
انتشار: 17 تیر 1401 بروزرسانی: 17 تیر 1401 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 2147

به "10 ایده جالب برای ست کردن پیراهن جین مخصوص خانم ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 ایده جالب برای ست کردن پیراهن جین مخصوص خانم ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید