پیش بینی هایکو ماس درباره آینده برگزیت، لندن در اتحادیه می ماند؟

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، تسنیم نوشت: وزیر امور خارجه آلمان پیش بینی کرد که انگلیس در خاتمه ماه اکتبر بدون حصول توافق از اتحادیه اروپا خارج گردد.

پیش بینی هایکو ماس درباره آینده برگزیت، لندن در اتحادیه می ماند؟

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

به نقل از دویچه وله، هایکو ماس وزیر امور خارجه آلمان روز آدینه در یک نشست خبری در هلسینکی فنلاند گفت دولت متبوعش بر این باور است که انگلیس روز 31 اکتبر (4 آبان) بدون توافق از اتحادیه اروپا خارج خواهد شد.

هایکو ماس در خصوص افزایش احتمال برگزیت بدون توافق (برگزیت سخت) به مجله سرگرمی و تفریحی گفت: تصور اینکه مذاکرات درباره عقب نشینی انگلیس از برگزیت بدون توافق را دوباره شروع کنیم، سخت است. فرض ما این است که انگلیس در خاتمه ماه اکتبر اتحادیه اروپا را ترک خواهد نمود.

وی اضافه نمود: دولت انگیس صراحتاً اعلام نموده است که هیچ توافقی [مشخصاً در خصوص مرزهای ایرلند] در کار نخواهد بود و با این شرایط برگزیت بدون توافق اجتناب ناپذیر به نظر می رسد. با این حال همه ما کوشش می کنیم تا از برگزیت بدون توافق جلوگیری کنیم.

اختلافات جدی بین انگلیس و اتحادیه اروپا در خصوص مرز ایرلند پس از خروج انگلیس از اتحادیه اروپا باعث شده است که احتمال حصول توافق بین دو طرف به میزان قابل توجهی کاهش یابد. بوریس جانسون چندی پیش گفت اگر اتحادیه اروپا موضع خود را درباره مرز ایرلند تغییر ندهد، چشم انداز روشنی برای دستیابی به توافق وجود نخواهد داشت.

2323

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 29 شهریور 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 350

به "پیش بینی هایکو ماس درباره آینده برگزیت، لندن در اتحادیه می ماند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی هایکو ماس درباره آینده برگزیت، لندن در اتحادیه می ماند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید