هشدار حدادعادل به اصولگرایان

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، خبرنگاران : رئیس شورای ائتلاف با بیان اینکه برای ریاست جمهوری، جبهه انقلاب با عقلانیت و آنالیز همه جانبه کوشش می نماید تا بهترین تصمیم در زمان مناسب گرفته گردد توضیح داد: خطای راهبردی بعضی در جریان انقلابی این است که این رقابت را ساده و پیروزی را پیش فرض تلقی نموده اند.

هشدار حدادعادل به اصولگرایان

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرآنلاین ،نشست شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی، عصر یکشنبه (22فروردین ماه) با حضور اکثریت اعضا و به ریاست غلامعلی حداد عادل و دبیری پرویز سروری برگزار گردید.

در ابتدای این نشست حداد عادل درباره کاندیدای نهایی شورای ائتلاف در انتخابات ریاست جمهوری، گفت: این سوال از سوی مردم و رسانه ها مطرح می گردد که کاندیدای ائتلاف چه کسی خواهد بود؟

وی گفت: ضمن آنالیز دقیق و هوشمندانه عرصه سیاسی و اجتماعی کشور و اخبار فعالیت های چهره های در معرض کاندیداتوری صبر می کنیم تا تکلیف ثبت نام ها تعیین گردد و طبق سازوکاری تعیین با معیارهای منطقی تصمیم خواهیم گرفت.

حدادعادل با تاکید بر اینکه آنچه تعیین است، ما 2 ماه پرکار و عملیاتی را در پیش رو داریم، با اشاره به اظهارات مداخله جویانه اخیر سفیر فرانسه توضیح داد: ضلع خارجی در این انتخابات بیش از همه ادوار مشغول فعالیت است و کوشش می نماید تا در فضای عمومی اثرگذار باشد. گرچه مردم تجربه گذشته را درباره این روشها فراموش نمی نمایند اما می طلبد تا رسانه های داخلی ونخبگان ضمن روشنگری، عملیات روانی آنها و هواداران این جریان را خنثی نمایند.

رئیس شورای ائتلاف با بیان اینکه برای ریاست جمهوری، جبهه انقلاب با عقلانیت و آنالیز همه جانبه کوشش می نماید تا بهترین تصمیم در زمان مناسب گرفته گردد توضیح داد: خطای راهبردی بعضی در جریان انقلابی این است که این رقابت را ساده و پیروزی را پیش فرض تلقی نموده اند.

در ادامه معاونت گفتمان شورای ائتلاف ضمن منظور آخرین نتایج پیمایش های علمی در مورد نظر مردم درباره انتخابات ریاست جمهوری به ارائه تحلیلی از دوقطبی های احتمالی در انتخابات پیش رو پرداخت.

در بخش دیگر این نشست اعضا به بحث و گفتگو پیرامون سازوکارهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در مورد فرایند مشارکت شبکه ای از متخصصان حوزه های مختلف مربوط به حکمرانی شهری در فرآیند انتخاب فهرست های شوراهای شهر سراسر کشور پرداختند.

در دومین نشست شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در امسال چهره هایی چون غلامعلی حداد عادل، پرویز سروری، مهدی چمران، صادق امانی، مهرداد بذرپاش، جواد عامری، زهره الهیان، عبدالحسین روح الامینی، فاطمه قاسم پور، ضرغام صادقی، فرشاد مهدی پور، مهدی زریبافان، مجتبی شاکری، حبیب الله بوربور، مالک شریعتی، اسماعیل احمدی، احمد صادقی، محمود فرشیدی، مریم اردبیلی، فرشاد مهدی پور، مهدی اقراریان، سعید رئوفی و چهره های جوان و ادوار تشکل های دانشجویی چون مجتبی ثابتی، الهام اکبری، حسین اخگرپور، مجتبی رئیسی، فاطمه پوررجبیان و مجتبی ابراهیمی حضور داشتند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 14 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 14 اردیبهشت 1400 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 1645

به "هشدار حدادعادل به اصولگرایان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار حدادعادل به اصولگرایان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید