مهاجری: میل لازم برای پیروزی در تیم ما نبود، روی ضربات ایستگاهی گزیده شدیم

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، سرمربی ماشین سازی تبریز می گوید تیمش انگیزه لازم برای پیروزی در مصاف با تیم پیکان نداشته است.

مهاجری: میل لازم برای پیروزی در تیم ما نبود، روی ضربات ایستگاهی گزیده شدیم

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، رضا مهاجری سرمربی ماشین سازی تبریز پس از باخت تیمش برابر پیکان در هفته نوزدهم لیگ برتر اظهار کرد: ما در بدترین زمان ممکن، فرصت سوزی کردیم. ما می دانستیم سه امتیاز این بازی برای ما خیلی مهم است اما شرایط پیکان در بازی های گذشته به ضرر ما شد و این تیم با روحیه خوبی به میدان آمده بود. ما می دانستیم پیکان روی ضربات ایستگاهی برای ما خطرناک باشد که متأسفانه روی همین مساله گزیده شدیم. بخت با ما یار نبود و نتوانستیم از شرایط مان برای تثبیت در جدول استفاده ببریم.

او ادامه داد: ما در تمرینات، چندین بار توانستیم با تمرکز کافی، برنامه هایی که داشتیم را اجرا کنیم ولی در زمین مسابقه تمرکز کافی نداشتیم و در نیمه دوم رو به بازی احساسی آوردیم. رو به بازی مستقیم آوردیم که بنا به دلایل مختلف ماشین سازی همیشگی نبودیم اما در روز بدمان هم می توانستیم بازنده مسابقه نباشیم.

مهاجری در ادامه اظهار کرد: قدر موقعیتی که برای تثبیت صندلی مان در جدول داشتیم را ندانستیم. امروز فوتبال پیکان از بهتر نبود و انگیزه پیکان از ما بهتر بود تا باعث گردد قدر این فرصت را ندانیم و تن به شکست دهیم. خیلی از تیم ها می توانند در روز بدشان هم پیروز میدان باشند چون بازیکنانی دارند که در روز بد تیم هم می توانند در نتیجه بازی تأثیرگذار باشند. اما ما چنین تمام کننده ای نداریم. امروز فرناندو دخسوس به عنوان یک خارجی نشان داد که چگونه برای تیم می توان جنگید و او می تواند الگوی خوبی برای سایر بازیکنان باشد. ناراحتی من از این است که ما در بهترین مقطعی که می توانستم موقعیت خود را در جدول تثبیت کنیم، قدرش را ندانستیم.

سرمربی ماشین سازی گفت: بازیکنان من این بازی را تا حدودی آسان گرفته بودند و ما در تمرینات روی این موضوع کار نموده بودیم. ما می دانستیم که پیکان با میل بیشتری برای بردن وارد بازی می گردد ولی ما میل لازم را برای پیروزی نداشتیم.

او درباره محسن یوسفی که به تازگی از بند مصدومیت رها شده اعلام نمود: محسن یوسفی مصدومیت سختی را پشت سر گذاشته و کم کم آماده بازی می گردد و ما می خواهیم در شرایطی او را به میادین بازگردانیم که نسوزد. این بازیکن قطعاً می تواند در آینده به ما یاری شایانی کند. امروز چون عقب بودیم شاید این بازیکن نمی توانست توانایی هایش را به طور کامل به نمایش بگذارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 164

به "مهاجری: میل لازم برای پیروزی در تیم ما نبود، روی ضربات ایستگاهی گزیده شدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجری: میل لازم برای پیروزی در تیم ما نبود، روی ضربات ایستگاهی گزیده شدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید