برترین رکابزنان معرفی شدند، دهقان با دو طلا شاهکار کرد

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، به گزارش خبرنگاران، مرحله اول از لیگ برتر دوچرخه سواری بانوان در دو بخش پیست و جاده در دو رده سنی با معرفی قهرمانان در تهران از دوم تا پنجم مهرماه پیگیری و با معرفی قهرمانان به خاتمه رسید. در بخش استقامت جاده رقابت ها در محل پارک چیتگر برگزار شد که در نهایت در رده سنی بزرگسالان ماندانا دهقان لژیونر اسبق کشورمان به مقام قهرمانی رسید. در این بخش 55 دوچرخه سوار از 13 تیم حاضر شدند که در خاتمه ماندانا دهقان از هیأت هرمزگان قهرمان شد. مریم جلالیه و ساجده سیاحیان از تیم هیأت اصفهان دوم و سوم شدند.

برترین رکابزنان معرفی شدند، دهقان با دو طلا شاهکار کرد

در رده سنی جوانان نیز حنانه دادگر به عنوان قهرمانی رسید. ستایش وجدی از تیم ایران دخت تهران و فاطمه دادگر از هیأت قزوین در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.

در مسابقه ماده تایم تریل انفرادی جاده نیز که امروز برگزار گشت، در رده سنی بزرگسالان ماندانا دهقان قهرمان شد. سمیه یزدانی از ترمه دستجردی یزد به مقام دومی دست یافت و عنوان سومی هم به مریم جلالیه از هیأت اصفهان رسید .

در تایم تریل انفرادی جوانان پانته آ قلی پور از هیأت همدان توانست بر سکوی قهرمانی قرار گیرد. حنانه دادگر و فاطمه دادگر از هیأت قزوین مقام های دوم و سوم را کسب کردند .

اما در بخش پیست نیز رکابزنان طی سه روز در پیست مجموعه ورزشی آزادی مسابقه دادند. در این رقابت ها شاهد یک رکوردشکنی در رده سنی جوانان نیز بودیم. در ماده 500 متر لیلا حیدری از تیم آسمان آبی مشهد توانست با ثبت زمان 38 ثانیه و 50 صدم ثانیه ضمن کسب عنوان قهرمانی رکورد مسابقات لیگ را هم جابجا کند. نفرات برتر این بخش به این ترتیب معرفی شدند:

* 500 متر جوانان: 1- لیلا حیدری از آسمان آبی مشهد، 2- یکتا غلامرضایی از آسمان آبی مشهد، 3- فاطمه دادگر از هیأت قزوین

* 500 متر بزرگسالان: 1- ستاره زرگر از هیأت خوزستان، 2- آتوسا عباسی از هیأت هرمزگان، 3- یگانه غلامرضایی از آسمان آبی مشهد

* اسکرچ بزرگسالان: 1- ساجده سیاحیان از اعتماد کالای یزد 2- نرگس عبدی از هیأت هرمزگان 3- فاطمه فیضی از ایران دخت

* اسکرچ جوانان: 1- ساناز ایرانمنش از آسمان آبی مشهد، 2- فاطمه دادگر از هیأت قروین ، 3- حنانه دادگر از هیأت قزوین

* تعقیبی بزرگسالان: 1- مریم جلالیه از هیأت هرمزگان، 2- ساجده سیاحیان از تیم اعتماد کالای یزد، 3- فاطمه فیضی از ایراندخت تهران

* تعقیبی جوانان: 1- حنانه دادگر از هیأت قزوین، 2- یکتا غلامرضائی از تیم آسمان آبی مشهد، 3- ساناز ایرانمنش از تیم آسمان آبی مشهد

* تیم اسپرینت بزرگسالان: 1- تیم هیأت هرمزگان، 2- تیم آسمان آبی مشهد، 3- تیم ایراندخت تهران

* کایرین بزرگسالان: 1- ستاره زرگر از هیأت خوزستان، 2- آتوسا عباسی از هیأت هرمزگان، 3- یگانه غلامرضایی از آسمان آبی مشهد

در پایان رقابت های بخش پیست در مجموع بخش تیمی رده سنی بزرگسال هیأت هرمزگان، ایراندخت تهران و آسمان آبی مشهد در رتبه اول تا سوم ایستادند. در بخش تیمی جوانان تیم آسمان آبی مشهد، هیأت قزوین و هیأت البرز به ترتیب اول تا سوم شدند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 آبان 1399 بروزرسانی: 11 آبان 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 1283

به "برترین رکابزنان معرفی شدند، دهقان با دو طلا شاهکار کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین رکابزنان معرفی شدند، دهقان با دو طلا شاهکار کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید