مراکز عصرگاهی واکسیناسیون کرونا در قم اعلام شد

به گزارش مجله خبری تیرول، هفت مرکز خدمات جامع سلامت قم برای واکسیناسیون در شیفت عصر فعال است.

مراکز عصرگاهی واکسیناسیون کرونا در قم اعلام شد

به گزارش خبرنگاران از قم، باقر محمودی ،رئیس مرکز بهداشت شهرستان قم در حاشیه جلسه آنالیز فرایند واکسیناسیون گفت: در راستای تسریع فرایند واکسیناسیون درقم، هفت مرکز خدمات جامع سلامت در شیفت عصر فعال شد.

به گفته رئیس مرکز بهداشت شهرستان قم با توجه به فراخوان افراد بالای 18 سال برای تزریق دُز سوم واکسن و بعلاوه استقبال جامعه هدف استان در روز های گذشته در جهت واکسیناسیون عمومی، از امروز هفت مرکز خدمات جامعه سلامت در سطح استان در شیفت عصر فعال خواهند بود.

او گفت: مراکز الزهرا (س)، 12 فروردین، امام رضا (ع)، امامزاده ابراهیم، نجاتی، مهدی موعود (عج)، شاهد و مرکز امام رضا (ع) پردیسان در شیفت عصر خدمات واکسیناسیون را به عموم همشهریان ارائه می دهند.

محمودی با اشاره به این که سرعت، قدرت و شدت درگیری اومیکرون در مقایسه با دیگر سویه های کرونا بسیار بالا و فرق دارد، می گوید: باید به اقدامات پیشگیرانه و رعایت شیوه نامه های بهداشتی شامل فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک توجه کرد و در اولین فرصت نسبت به تکمیل واکسیناسیون اقدام کنیم.

به گفته رئیس مرکز بهداشت شهرستان قم ، مرکز الزهرا (س) واقع در میدان نبوت جنب امامزاده سید معصوم، مرکز 12 فروردین واقع در بلوار امام موسی صدر، کوچه 21، مرکز امام رضا (ع) واقع در خیابان امامزاده ابراهیم، نبش کوچه 29، مرکز امام رضا (ع) واقع در پردیسان، بلوار آزادی قبل از میدان شهرداری، مرکز نجاتی، واقع در خیابان انسجام، کوچه 20، فرعی ششم، مرکز مهدی موعود، واقع در بلوار 15 خرداد، خیابان نظری ثابت و مرکز شاهد در خیابان نیروگاه واقع شده است.

ش

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 14 اسفند 1400 بروزرسانی: 14 اسفند 1400 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 2039

به "مراکز عصرگاهی واکسیناسیون کرونا در قم اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراکز عصرگاهی واکسیناسیون کرونا در قم اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید