عید، یزد را در خانه ببینیم

به گزارش مجله خبری تیرول، براساس گفته های مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یزد، بخاطر شیوع کرونا، راه اندازی گردشگری مجازی در استان یزد و طرح یزد را در خانه ببینیم شکل گرفت.

عید، یزد را در خانه ببینیم

جهت دریافت خدمات زمان بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

داستان چیست؟

سیدمصطفی فاطمی مردم را به شرکت در پویش #یزد-را-مجازی-ببینید دعوت کرد و گفت: در این شرایط که مردم بیشترین زمان خود را در خانه و در فضای مجازی سپری می نمایند، فرصت مغتنمی است تا از مردم بخواهیم در خانه با جاذبه های گردشگری آشنا شوند. وی اضافه نمود: کمپین های مشابه در حوزه گردشگری در دیگر کشورها هم شکل گرفته که به معرفی جاذبه ها به وسیله فضای مجازی می پردازد به عنوان نمونه، موزه های مطرح جهان از موزه لوور گرفته تا سایر فعالان گردشگری و فرهنگی مطرح جهان صفحات مجازی را راه اندازی نموده اند و با شعارهایی همچون together at home از مردم برای ماندن در خانه و همچنین آشنایی با جاذبه های گردشگری دعوت نموده اند. مدیر کل میراث فرهنگی استان با تاکید بر اینکه در این استان نیز کلیپ ها و فیلم های مناسبی با هدف معرفی مجازی بناها آماده شده، گفت: آماده سازی و معرفی موزه های یزد توسط سیمای مرکز یزد اقدام مطلوبی در راستای حمایت از گردشگری مجازی است. وی ادامه داد: اکنون که به توصیه متولیان بهداشت و درمان در خانه هستیم، فرصت خوبی است که با داشته های فرهنگی خود آشنا شویم و بیشتر در خصوص آن ها بدانیم. فاطمی از همه فعالان و علاقمندان به گردشگری یزد خواهان تهیه ویدئوی یک تا پنج دقیقه ای از مجموعه یا جاذبه های گردشگری شهر خود شد و گفت: آن ها می توانند ضمن اعلام تعطیلی مجموعه، به مردم نیز توصیه نمایند تا در خانه بمانند و به وسیله فضای مجازی یزد را ببینند چرا که این اقدام می تواند علاوه بر تقویت سفر نکردن به یزد و در خانه ماندن گردشگران، منجر به معرفی این جاذبه ها به صورت مجازی و برنامه ریزی سفر بعد از اتمام بیماری گردد. این مسئول در انتها اعلام نمود: متقاضیان می توانند ویدئوهای خود را به نشانی https://yazdcity.ir/majazi یا به شماره 9870 370 991 98+ ارسال نمایند.

منبع: ایسنا

منبع: همگردی
انتشار: 4 فروردین 1399 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 850

به "عید، یزد را در خانه ببینیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عید، یزد را در خانه ببینیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید