معرفی دبیر پنجمین جشنواره فیلم کیش

به گزارش مجله خبری تیرول، طی حکمی از سوی معاون فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش، مهدی قربان پور به دبیری پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کیش منصوب شد.

معرفی دبیر پنجمین جشنواره فیلم کیش

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، طی حکمی از سوی سعید پورعلی معاون فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش، مهدی قربان پور به عنوان دبیر پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کیش منصوب شد.

در متن حکم وی آمده است:

نظر به تجربیات و سوابق ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به عنوان دبیر پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کیش منصوب می شوید.

امید است برگزاری این دوره جشنواره در گستره ملی و بین المللی دستاورد هایی را در راستای تامین اهداف منطقه آزاد کیش رقم زده و نتایج حاصل از این رویداد هنری علاوه بر شناسایی ظرفیت های فرهنگی زمینه رونق گردشگری در این منطقه را بیش از پیش فراهم کند.

مهدی قربان پور متولد 1358، مستندساز و مدیر فرهنگی است. او تا به امروز بیش از 20 فیلم کوتاه و مستند ساخته است و از شاخص ترین آثار او می توان به فیلم های عیسای باران، آنجا که هیچکس نیست، من انرژی هسته ای نیستم، تن های قصه های خوب، صد و نود و... اشاره نمود که در جشنواره هایی نظیر جشنواره فیلم آسیا تک رم، ویدیو ورکس آلمان، جشنواره ملل ابنز اتریش، اوپسالا سوئد، اوترخت هلند و جشنواره فیلم دهوک به نمایش درآمده و جوایزی نیز دریافت نموده است.

تأسیس و دبیری جشنواره بین المللی فیلم وارش، عضویت در شورای سیاست گذاری و امور جشنواره های انجمن سینمای جوانان ایران، مدیر بخش سینمای ملی پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز و عضو شورای برگزاری اولین و دومین دوره جشنواره فیلم سلامت و مدیریت بخش تجلی اراده ملی سی وششمین جشنواره ملی فیلم فجر و حضور در هیات های انتخاب و داوری رویداد ها و فستیوال های مختلف از دیگر سوابق هنری و فرهنگی این هنرمند است.

پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کیش با تجمیع دو جشنواره فیلم کوتاه موج و سینمای مستند کیش به عنوان یک رویداد هنری و سینمایی در گستره ای تازه به کار خود ادامه خواهد داد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 آذر 1400 بروزرسانی: 20 آذر 1400 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 1946

به "معرفی دبیر پنجمین جشنواره فیلم کیش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی دبیر پنجمین جشنواره فیلم کیش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید