شیوه حمایت از کسب وکارهای خرد در مقابل کرونا

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران از تهیه شیوه نامه ای برای حمایت از کسب وکارهای خرد در زمان کرونا اطلاع داد.

شیوه حمایت از کسب وکارهای خرد در مقابل کرونا

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری مجله سرگرمی و تفریحی، علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران عصر امروز در جمع مجله سرگرمی و تفریحی در مورد جلسه ای که با مدیران عامل بانک ها و پرداخت وام ها داشته است، اظهار کرد: مفاد اصل جلسه در مورد این بود که بانک ها در حال تهیه شیوه نامه ای هستند که قرار است طبق آن تسهیلاتی را به افرادی که دارای مکاسب خرد هستند و در زمان شیوع کرونا دچار آسیب شده اند پرداخت نمایند تا بخشی از این آسیب ها جبران گردد که در قالب تسهیلات کم بهره در حال تصمیم گیری است.

زالی گفت: نکته دوم حفاظت از پرسنل بانک ها است و در این جلسه مروری بر اصول بهداشتی شد و خوشبختانه بانک ها طی روزهای اخیر تجارب خوبی در این زمینه کسب نموده اند اما باز هم تعدادی از پرسنل دچار بیماری شدند و تعدادی هم در خیل شهدای خدمت قرار گرفتند.

وی عنوان داشت: بحث استمرار بانکداری الکترونیکی نیز در جلسه اخیر مطرح شد که طی آن حضور مردم در بانک ها کاهش پیدا کند چون حضور مردم هم برای پرسنل و هم برای خود مردم دارای خطر است.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران در مورد مهلت سه ماهه برای اقساط بانکی نیز اظهار کرد در این زمینه بانک مرکزی در حال پیگیری است که در چارچوب ستاد ملی کرونا بانک مرکزی مسئولیت این امر را بر عهده گرفته است و اقدامات لازم انجام خواهد شد.

زالی گفت: بخشی از بانک ها با کمبود وسایل حفاظتی روبرو هستند و گلایه مند هستند که مقرر شد از مکانیزم جبرانی وزارت بهداشت برای تأمین وسایل حفاظتی بانک ها استفاده گردد و موضوع بعدی نیز فقدان وحدت رویه بعضی شعب است که سبب گلایه مندی شده بو قرار شد این موضوع در قالب نامه ای در ستاد ملی کرونا مطرح گردد.

انتهای پیغام/4129/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 29 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 29 اردیبهشت 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 954

به "شیوه حمایت از کسب وکارهای خرد در مقابل کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیوه حمایت از کسب وکارهای خرد در مقابل کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید