زمان دادگاه شکایت باشگاه ذوب آهن از فیفا و رضا شکاری معین شد

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، باشگاه ذوب آهن بعد از جدایی رضا شکاری از این تیم و انتقال به تیم روبین کازان روسیه، از این بازیکن و باشگاه روبین کازان ابتدا به فدراسیون فوتبال ایران و سپس به فدراسیون جهانی فوتبال شکایت کرد. طبق ادعای سعید آذری مدیرعامل وقت باشگاه ذوب آهن، شکاری در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال محکوم شد ولی ذوبی ها برای دریافت مبلغ غرامت آموزشی و همچنین غرامت فسخ قرارداد، کار را به فیفا کشاندند.

زمان دادگاه شکایت باشگاه ذوب آهن از فیفا و رضا شکاری معین شد

بهمن ماه سال گذشته بود که فیفا رای خود را در دو بخش از این شکایت بیان کرد. در رای نخست، فیفا بیان کرد که باشگاه روبین کازان باید بابت غرامت آموزشی شکاری و دیرکرد آن به مبلغ 105 هزار یورو را به ذوب آهن پرداخت کند.

در بخش مربوط به غرامت فسخ قرارداد هم فیفا، ایراد عدم استماع دعوا را پیش کشیده بود. یعنی از آنجا که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران روی این پرونده رای داده، فیفا دیگر قادر به آنالیز آن نیست.

ایراد عدم استماع دعوا از سوی فیفا به این پرونده، ذوبی ها را بر آن داشت تا با شکایت به دادگاه عالی ورزش (CAS) پیگیر غرامت فسخ از شکاری و باشگاه روبین کازان شوند.

در لیست جدید منتشر شده از جلسات استماع دادگاه CAS، زمان رسیدگی به شکایت باشگاه ذوب آهن معین شده است.

بر این اساس، شکایت ذوب آهن از رضا شکاری، فیفا و باشگاه روبین کازان اجرا شده است که در تاریخ 14 اکتبر (23 مهرماه) این جلسه برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 1169

به "زمان دادگاه شکایت باشگاه ذوب آهن از فیفا و رضا شکاری معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان دادگاه شکایت باشگاه ذوب آهن از فیفا و رضا شکاری معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید