دکتر هاشمیان: شرایط میناوند نسبت به صبح بهتر شده است

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، پزشک بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری گفت که شرایط پیشکسوت فوتبال ایران نسبت به صبح روز پنجشنبه بهتر شده است.

دکتر هاشمیان: شرایط میناوند نسبت به صبح بهتر شده است

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، محمدرضا هاشمیان درباره شرایط مهرداد میناوند و اینکه گفته شد او به کما منتقل شده است، گفت: او به کما نرفته اما در شرایط بسیار بد ریوی بوده و زجر تنفسی ناشی از کرونای شدید دارد. میناوند تحت ونتیلاتور یا دستگاه تنفسی تهاجمی است و کارهای بسیار تهاجمی انجام دادیم. شرایط او از صبح امروز (پنجشنبه) خیلی بد بود که بهتر شد اما شرایط ریوی میناوند ادامه دارد. همه دعا کنند تا او شرایط بهتری پیدا کند.

میناوند یکی از قهرمانان کشور است و همه پروتکل های استاندارد جهان برای او انجام می شود.، وی ضمن بیان این جمله گفت: تلاش ما برای بهبودی شرایط وی خواهد بود. همانطور که این کار را برای همه بیماران انجام دادیم و از آلودگی ICU نترسیدیم، این بار هم جلو رفتیم و همه تلاش می کنند.

پزشک بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری که در بیمارستان لاله حاضر شده است، در پاسخ به این پرسش که میناوند چه زمانی از بیمارستان مرخص می شود، شرح داد: شرایط او بسیار بسیار وخیم و لحظه ای است. کارهای استاندارد برای میناوند انجام می شود و تیم ما جلو می رود. برای ما لحظه به لحظه مهم است که شرایط بدتر نشود. شرایط میناوند خوب نیست و امیدوارم شرایط بهتری برای او فراهم کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 اسفند 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 1503

به "دکتر هاشمیان: شرایط میناوند نسبت به صبح بهتر شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دکتر هاشمیان: شرایط میناوند نسبت به صبح بهتر شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید