دولو: پیگیر بانوان برای اعزام به مسابقات هندبال غرب آسیا هستیم، امیدوارم زودتر وضعیت اردوی تیم بزرگسالان تعیین گردد

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، سرپرست فدراسیون هندبال گفت: پیگیر اعزام بانوان به مسابقات هندبال غرب آسیا هستیم و از چند باشگاه خوب دعوت کردیم و منتظر پاسخ آنها هستیم.

دولو: پیگیر بانوان برای اعزام به مسابقات هندبال غرب آسیا هستیم، امیدوارم زودتر وضعیت اردوی تیم بزرگسالان تعیین گردد

رمضانعلی دولو در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله سرگرمی و تفریحی، در مورد سرمربی و اردوی تیم ملی هندبال بزرگسالان گفت: اردوی استعدادیابی هندبال و برترین های المپیاد ورزشی ما در حال برگزاری است. اردوی گروه اول پسران به خاتمه رسیده و از امشب گروه دوم پسران وارد اردو می شوند. از شنبه نیز دختران در دو گروه اردویی 5 روزه خواهند داشت. ان شاالله سریعتر وضعیت اردوی تیم بزرگسالان هم تعیین گردد البته در سال 2019 تا این لحظه از کنفدراسیون هندبال آسیا فقط برای دختران نامه زدند تا مرداد و شهریور سال آینده مسابقات قهرمانی آسیا برگزار می گردد.

وی در ادامه اضافه نمود: اردوی تیم های زیر 18 سال نیز در حال برگزاری است. همچنین اردوی تیم ساحلی تا کنون در 5 مرحله برگزار شده و کادر فنی درخواست یک مرحله اردوی دیگر را نیز داده است. اردیبهشت ماه مسابقات ساحلی قهرمانی آسیا برگزار می گردد که خوشبختانه کادر فنی و مسئولین تیم کارها را مدیریت می نمایند. لیگ زنان و مردان نیز در حال پیگیری است.

سرپرست فدراسیون هندبال در مورد اعزام بانوان به مسابقات غرب آسیا گفت: پیگیر اعزام بانوان هستیم و از چند باشگاه خوب بانوان دعوت کردیم و منتظر پاسخ آنها هستیم. هر کدام از این تیم ها اعلام آمادگی نمایند به غرب آسیا اعزام می شوند البته تاریخ مسابقات چند بار تغییر نموده ولی آخرین تاریخی که اعلام شده در اسفند ماه است.

وی در مورد انتخابات فدراسیون هندبال گفت: تا کنون انتخابات 4 هیئت استانی برگزار شده است و انتخابات 8 هیئت دیگر باقی مانده است. 2 هیئت دوره آنها تمام شده و 6 هیئت نیز سرپرست دارند که ثبت نام 3 استان اجرا شده با سایر هیئت نیز مکاتبه شده تا هر چه سریعتر مراحل برگزاری انتخابات را انجام دهند. با این شرایط محتمل است انتخابات فدراسیون هندبال اوایل اسفند ماه برگزار گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 خرداد 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 143

به "دولو: پیگیر بانوان برای اعزام به مسابقات هندبال غرب آسیا هستیم، امیدوارم زودتر وضعیت اردوی تیم بزرگسالان تعیین گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دولو: پیگیر بانوان برای اعزام به مسابقات هندبال غرب آسیا هستیم، امیدوارم زودتر وضعیت اردوی تیم بزرگسالان تعیین گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید