خبرنگاران اعضای شورای سیاستگذاری چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی شدند

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، تهران- خبرنگاران- اعضای شورای سیاستگذاری چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با احکام جداگانه معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شدند.

خبرنگاران اعضای شورای سیاستگذاری چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی شدند

به گزارش خبرنگاران از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، سیدمجتبی حسینی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس شورای سیاستگذاری جشنواره بین المللی تئاتر فجر در احکامی جداگانه مریم معترف، هوشنگ توکلی، قطب الدین صادقی، محمدحسن ناصربخت و قادر آشنا (مدیرکل هنرهای نمایشی) را به عنوان اعضای شورای سیاستگذاری چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر منصوب کرد.

در حکم اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره تئاتر فجر آمده است:

ترسیم آگاهانه چشم انداز، سیاست های کلان و رویکردهای اساسی رویدادهای هنری بر مبنای شناخت دقیق و روشن از تمامی جنبه های آن می تواند ضامن برگزاری پیروز و اثربخش رویداد باشد. سرزمین هنرخیز ایران اسلامی به واسطه حضور و فعالیت هنرمندان ارجمندش شایسته بهترین و معتبرترین صندلی در میان مجامع هنری دنیا است.

به استناد آیین نامه برگزاری جشنواره بین المللی تئاتر فجر مفتخریم تا از حضور و تجربه گرانقدرجنابعالی به عنوان عضو شورای سیاستگزاری چهلمین جشنواره تئاتر فجر بهره مند باشیم.

امید که از این راه رویکردهای کلان سازنده و اثربخش برای این رویداد معظم اتخاذ شود تا با همت و کوشش خلاقانه هنرمندان و خانواده شریف تئاتر ایران شاهد برگزاری جشنواره ای شایسته و اثرگذار باشیم.

در اولین جلسه شورای سیاستگذاری چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر دبیر این رویداد انتخاب و معرفی خواهد شد که عضو دیگر این شورا نیز خواهد بود.

منبع: ایرنا
انتشار: 22 فروردین 1400 بروزرسانی: 22 فروردین 1400 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 1606

به "خبرنگاران اعضای شورای سیاستگذاری چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اعضای شورای سیاستگذاری چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید