جلالی: از کسب یک امتیاز مقابل ذوب آهن خوشحالم، به مدیران نساجی گفتم نکونام را حفظ کنید

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، سرمربی نساجی مازندران می گوید از کسب یک امتیاز مقابل ذوب آهن خرسند است.

جلالی: از کسب یک امتیاز مقابل ذوب آهن خوشحالم، به مدیران نساجی گفتم نکونام را حفظ کنید

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، مجید جلالی، سرمربی نساجی مازندران پس از تساوی تیمش برابر ذوب آهن در هفته شانزدهم لیگ برتر اظهار کرد: بازیکنان ما در این بازی خوب کار کردند. باید باورشان نسبت به خودشان بیشتر گردد چون در این صورت می توانیم بهتر عمل کنیم. از بازیکنانم به خاطر اینکه در این بازی کوشش کردند، تشکر می کنم. ما توانستیم بازی را کنترل کنیم و موقعیت هایی را ایجاد کنیم. از اینکه توانستیم در اولین بازی امتیازی کسب کنیم، خرسند هستم.

او ادامه داد: من به شخصه دوست ندارم تیم عوض کنم. اگر به سابقه من نگاه کنید، می بینید که دوست داشتم در یک تیم بمانم چون با ماندن است که آدم می تواند در یک تیم، خدمتی انجام دهد. اما از پیکان جدا شدم. دو هفته مانده به بازی ها من به مدیران نساجی گفتم که مربی خودتان را حفظ کنید ولی آن ها مشکلاتی داشتند و نمی توانستند با نکونام ادامه دهند. آقای نکونام هم تیم خوبی جمع نموده بود اما عالم مربی گری همین است و این تغییرات وجود دارد.

سرمربی تیم نساجی در ادامه اظهار کرد: بازی امروز و بازی های تدارکاتی ای که داشتیم نشان داد بازیکنان ما امیدوار کننده ظاهر شده اند. فکر می کنم بازیکنانم قابلیت های بیشتری دارند که امیدوارم در بازی های آینده آن را اثبات کنیم. ما طرفداران خیلی خوبی داریم که از قائمشهر به اصفهان آمده بودند وبه تیم انرژی می دادند. در نظر داریم تا از ظرفیت طرفداران مخصوصا در بازی های خانگی بیشتر استفاده کنیم.

وی در خاتمه درباره افت کیفی تیم ها با شروع نیم فصل دوم گفت: وقتی دو ماه در نیم فصل بین بازی های لیگ وقفه می افتد، کیفیت تیم ها کاهش پیدا می نماید. زمان می برد تا تیم ها شرایط اصلی خودشان را پیدا کند.

ادامه دارد...

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 خرداد 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 154

به "جلالی: از کسب یک امتیاز مقابل ذوب آهن خوشحالم، به مدیران نساجی گفتم نکونام را حفظ کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلالی: از کسب یک امتیاز مقابل ذوب آهن خوشحالم، به مدیران نساجی گفتم نکونام را حفظ کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید