حمایت درویش از یحیی گل محمدی: هیچ خبری از تغییرات نیست

به گزارش مجله خبری تیرول، رضا درویش مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفتگویی درباره شرایط فعلی سرخپوشان انجام داده است.

حمایت درویش از یحیی گل محمدی: هیچ خبری از تغییرات نیست

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، رضا درویش مدیر عامل باشگاه پرسپولیس به سایت باشگاه پرسپولیس گفت: در شرایط کنونی و برای رسیدن به صدر جدول و موفقیت پر افتخارترین تیم ایران، باید دست در دست هم، به دور از حاشیه ها، با حمایت از کادر فنی و بازیکنان و رفع کردن مسائل حاشیه ای در آرامش و صبوری، به راه خود ادامه بدهیم.

او اضافه کرد: پرسپولیس در حال حاضر احتیاج به حمایت و پشتیبانی دارد تا در جهت قهرمانی ادامه جهت دهد. تیم های بزرگ هم گاهی از نظر روحی و روانی افت می نمایند چرا که ماندن در شرایط قهرمانی و حفظ این شرایط، طی پنج قهرمانی متوالی، کار آسانی نیست. دستیابی به آن موفقیت ها، همه ارکان باشگاه و تیم را تحت فشاری سخت و مداوم قرار داد که این امر برای بازیکنان و کادر فنی مضاعف بوده است و تاثیر آن را باید با حمایت عملی کم کرد. در چنین شرایطی باید مراقب بود نگرانی ها و استرس ها منجر به رفتارهای احساسی نگردد که زیان آن به پرسپولیس وارد گردد.

درویش توضیح داد: بی شک کادر فنی، بازیکنان و عوامل باشگاه برای موفقیت تیم و شاد کردن دل طرفداران، شبانه روز کوشش می نمایند تا ششمین قهرمانی متوالی پرسپولیس در لیگ برتر فوتبال ایران رقم بخورد.

مدیر عامل سرخپوشان مرکز اضافه کرد: در این جهت، قطعا حاشیه هایی بوجود می آید و بوجود می آورند که جهت تیم و باشگاه را تغییر دهند تا موفقیت خود را با تخریب دیگر تیم ها رقم بزنند. عده ای با تفرقه بین بازیکنان، کادر فنی، مدیران و هیات مدیره در کوشش هستند مانع این موفقیت ها شوند. برخی هم همبستگی بین طرفداران و بین آن ها با تیم را نشانه می گیرند. در این شرایط حاشیه ها و اخبار نادرستی هم منتشر می گردد که باید از دامن زدن به آن ها و ایجاد تنش بیشتر برای پرسپولیس خودداری کرد. از جمله هر روز گزینه ای را برای مربیگری و حضور در پست های مختلف مدیریتی مطرح می نمایند تا ذهنیت اعضای تیم و باشگاه را درگیر نمایند، در حالی که اصلا صحت ندارد. مجموعه پرسپولیس یک مجموعه واحد و کامل است که با پشتیبانی از یکدیگر و حمایت طرفداران، پنج قهرمانی متوالی را پشت سر گذاشته اند. نا امیدی از قهرمانی تصور دیگران است. چنین مساله ای اصلا جایی در پرسپولیس ندارد که قرار باشد برای تغییرات فنی، بحثی مطرح شده باشد. البته به نظر می رسد برخی در پی القاء نا امیدی به طرفداران است.

مدیر عامل پرسپولیس اضافه کرد: اسطوره ها و بزرگان پرسپولیس همه برای ما عزیز هستند. آن ها بخشی از پاره تن این باشگاه بزرگ را تشکیل می دهند. بعلاوه خیلی باید مراقب باشیم آن هایی که فضا را برای ایجاد شک و تردید در خانواده پرسپولیس و نزد طرفداران مناسب می بینند با انتشار اخبار کذب از یک سو بزرگان پرسپولیس را در دنیای شایعات و فضای مجازی روبه روی هم قرار ندهند و از سوی دیگر باعث جناح بندی در صفوف طرفداران نشوند. این اتفاق قبل از اینها برای پرسپولیس روی داده است و اصلا پیامدهای خوبی نداشت.

رضا درویش توضیح داد: پرسپولیس، باشگاهی است که هیچ کس در قبال آن نمی تواند جز قهرمانی فکری داشته باشد. ما هم کوشش می کنیم با حمایت طرفداران و پیشکسوتان، عناوین برتر دیگری را کسب کنیم. خستگی پنج قهرمانی متوالی و ادامه رقابت های لیگ برتر زمانی از روح و جسم تیم و باشگاه خارج می گردد که رضایت طرفداران با بالا بردن جام های قهرمانی جلب گردد.

مدیر عامل پرسپولیس گفت: پرسپولیس همواره در جهتهای سخت تر و پر پیچ و خم تر، بهتر حرکت می نماید و بیشتر نتیجه می گیرد. خاطرات ما از روزهای سخت تیم و باشگاه کم نیست و لذت آن زمانی بیشتر احساس می شد که این جهتهای صعب العبور، با اتحاد و همبستگی پرسپولیسی ها طی طریق می کرد و اشک و قلب طرفداران در این راه به وضوح رویت می شد.

درویش در ادامه اضافه کرد: باشگاه پرسپولیس و تیم محبوب ایران، بدون کوچکترین یاس و ناامیدی، این جهت را ادامه می دهد و تا آخرین نفس برای بدست آوردن موفقیتی دیگر کوشش خواهد نمود. پرسپولیس بارها ثابت نموده که هر غیر ممکنی را ممکن کند. پرسپولیس در کمتر از 10 دقیقه یک نتیجه غیر قابل باور در دربی را ثبت کرد. پرسپولیس در بازی های آسیایی نیز وقتی احتیاج به گل های بیشتر داشت، چشم آسیا را خیره کرد و حالا این تیم همان تیم است که احتیاج به حمایت و اتحاد دارد تا بار دیگر ثابت کند این تیم، محبوبیتش را از راه های سخت بدست می آورد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 خرداد 1401 بروزرسانی: 12 خرداد 1401 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 2113

به "حمایت درویش از یحیی گل محمدی: هیچ خبری از تغییرات نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت درویش از یحیی گل محمدی: هیچ خبری از تغییرات نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید