اقامت شبانه روزی دبیر یک فدراسیون در مجموعه ورزشی!

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، دبیر یکی از فدراسیون های ورزشی مدت 4 سال است به صورت شبانه روزی در مجموعه آفتاب انقلاب زندگی می کند.

اقامت شبانه روزی دبیر یک فدراسیون در مجموعه ورزشی!

به گزارش ، زمانی که استادیوم آفتاب انقلاب چند سال پیش با همت دوومیدانی کاران سابق افتتاح شد، همه خوشحال شدند که رشته مادر و پایه کشورمان صاحب یک استادیوم اختصاصی شده است که با امکانات و تجهیزات کاملی که در اختیار ورزشکاران قرار می دهد و در نهایت دوومیدانی کاران در آنجا تمرین کرده و مسابقه می دهند.

در حالی که قرار بود این مجموعه ورزشی سرپناه دوومیدانی کاران باشد، اما این روز ها وضعیت خوبی ندارد و در جهت بازسازی و تعمیر این مجموعه اقدامی صورت نمی گیرد.

گفته می شود مدتی پیش فدراسیون دوومیدانی به خاطر نداشتن رختکن، اتاق های مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب را به خوابگاه تغییر کاربری داد تا ورزشکاران سایر استان ها که برای برگزاری مسابقات به این استادیوم می آیند مسئله ای برای اسکان نداشته باشند. اما برخی از بانوان دوومیدانی کار در مسابقات قهرمانی باشگاه های کشور نسبت به نداشتن رختکن معترض بودند و عنوان کردند که در سرویس بهداشتی مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب لباس های خود را تعویض می کنند.

علاوه بر این گفته می شود استادیوم آفتاب انقلاب به محلی برای اسکان برخی از مسئولان از جمله دبیر فدراسیون دوومیدانی تبدیل شده است. دبیر فدراسیون دوومیدانی چند سالی است که در استادیوم آفتاب انقلاب سکونت دارد و شاید در روز های آینده هم مابقی مسئولان فدراسیون و دوستان و آشنایان به این استادیوم نقل مکان کنند.

همچنین گفته می شود که صیامی، دبیر فدراسیون دوومیدانی به دنبال حضور در انتخابات آینده فدراسیون است تا شاید بتواند در صندلی ریاست فدراسیون بنشیند.

البته معلوم نیست که عرب سرپرست جدید دوومیدانی از اتفاقات پشت پرده این فدراسیون آگاهی دارد یا نه!

خودم خواستم در استادیوم آفتاب انقلاب ساکن شوم

هاشم صیامی دبیر فدراسیون دوومیدانی درباره این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: بله من به مدت 4 سال است که در استادیوم آفتاب انقلاب سکونت دارم. کیهانی رئیس فدراسیون سابق به من گفت که از طریق مصوبه هیئت رئیسه یک دستگاه آپارتمان برایم می گیرد، اما من قبول نکردم و گفتم که دوست دارم در کنار ورزشکاران باشم. در حال حاضر تا انتها وقت اداری در فدراسیون دوومیدانی هستم و بعد از آن به استادیوم آفتاب انقلاب می روم و تمرینات ورزشکاران را نظارت می کنم و شب هم همان جا استراحت می کنم.

اعتبار 200 میلیونی جوابگوی هزینه های استادیوم آفتاب انقلاب نیست

او خاطرنشان کرد: من هم می توانستم همانند مسئولان سابق دوومیدانی در هتل اقامت کنم و 600 و 700 میلیون تومان هزینه اقامت در هتل می کردم، اما این کار را نکرده و هزینه برای فدراسیون تحمیل نکردم. به هر حال استادیوم آفتاب انقلاب ردیف بودجه ندارد، اما یکی از کار های خوبی که وزارت ورزش و جوانان کرد این بود که اعتبار 200 میلیونی برای این استادیوم در نظر گرفت. البته این مبلغ هزینه برق و آب مجموعه ورزشی را تامین نمی کند و به نظرم باید برای این استادیوم ردیف بودجه مشخص کنند تا مشکلاتش برطرف شود. به هر حال وزارت ورزش و جوان باید توجه خاصی به مجموعه آفتاب انقلاب کنند.

صیامی درباره اینکه بانوان دوومیدانی کار رختکن برای تعویض لباس های خود ندارند، گفت: به نظرم یک مقدار کم لطفی می کنند، چرا که در استادیوم آفتاب انقلاب 2 خوابگاه تعبیه شده است که در طبقه اول 40 تختخواب و در طبقه دوم 20 تختخواب وجود دارد که به ورزشکاران استان ها اختصاص داده می شود تا در زمان مسابقات در آنجا اسکان یابند.

هنوز تصمیمی برای حضور در انتخابات نگرفته ام

دبیر فدراسیون دوومیدانی درباره اینکه برای انتخابات آینده کاندیدا می شود یا خیر، گفت: در حال حاضر تصمیمی برای حضور در انتخابات نگرفته ام و اگر قصد این کار را داشته باشم باید استعفا بدهم. به هر حال در کنار عرب، سرپرست دوومیدانی هستم تا در کار های فدراسیون به او کمک کنم. به نظرم انتخاب عرب به عنوان سرپرست دوومیدانی یکی از کار های خوب وزارت ورزش و جوانان است که یک شخص بی طرف را برای این سمت انتخاب کرده است. به طور حتم عرب، صادقانه، بی طرفانه و بدون جانبداری انتخابات را به طور سالم برگزار می کند. امیدوارم فرد توانمندی برای ریاست دوومیدانی انتخاب شود تا بتواند این رشته دوومیدانی را سروسامان بدهد.

واکنش دبیر فدراسیون به انتها ماموریتش در دوومیدانی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 23 آذر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 602

به "اقامت شبانه روزی دبیر یک فدراسیون در مجموعه ورزشی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقامت شبانه روزی دبیر یک فدراسیون در مجموعه ورزشی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید