استراتژی اشتباه نماینده مجلس ، شلوغکاری برای محبوبیت

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، نماینده مردم جلفا در مجلس شورای اسلامی از تریبونش استفاده نموده تا در استان خودش محبوبیت بخرد اما استراتژی درستی انتخاب ننموده است.

استراتژی اشتباه نماینده مجلس ، شلوغکاری برای محبوبیت

به گزارش خبرنگاران ،محمد حسن نژاد نماینده مردم جلفا در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز یکشنبه با اعلام اینکه یا توهین های قومیتی در بازی های فوتبال به سرانجام برسد یا اینکه برای آسیب ندیدن وحدت ملی لیگ فوتبال تعطیل گردد، گفته است:موضوع فوتبال اخیرا وحدت ملی را زیرسوال برده است. در هر بازی استقلال و پرسپولیس به تیم های شهرستانی بدترین توهین ها انجام می گردد، ولی به جای برخورد با توهین کنندگان 40 نفر از هواداران تراکتورسازی بازداشت می شوند. در بازی پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان افرادی فحاشی کردند ولی دوربین صداوسیما بر روی هموطنی زوم می نماید که لباس بختیاری بر تن دارد. گویا عده ای اهمیت وحدت ملی و تمامیت ارضی را نمی دانند یا در این خصوص به صورت جدی برخورد گردد یا اگر قرار است این شیوه ادامه پیدا کند، لیگ برتر فوتبال تعطیل گردد. اتفاقات اهواز و ورزشگاه آزادی مضر وحدت ملی است.

حسن نژاد همچنین گفته: وزیر ورزش با افتخار می گوید همه بدهی های استقلال و پرسپولیس پرداخت گردیده، ولی همین وزیر می گوید برای پرداخت هزینه های کی روش پول ندارد. چگونه است که این وزارتخانه برای استقلال و پرسپولیس صدها میلیارد هزینه می نماید.

این نماینده مجلس احتمالا تریبون صحن علنی را با یک روزنامه محلی و استانی اشتباه گرفته چرا که علنا علیه تیم های پرطرفدار پایتخت شوریده و با پیش کشیدن اتفاقات بازی پرسپولیس – نفت مسجد سلیمان (که همه تصویر هوادار چاقو به دست تیم خوزستانی را دیدند) می خواهد در نقش مدافع تیم های شهرستانی برای خودش محوبیت بخرد.

این نماینده البته راه را اشتباه رفته است چرا که درست این بود او به جای زیر سوال بردن تیم های پرطرفدار استقلال و پرسپولیس و مساله پرداخت بدهی های آنها، که با توجه به حضورشان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا یک بحث ملی است، درباره زیرساخت های ناقص و پر از مشکل و ایراد شهرهای استانش و دیگر شهرستان های کشور صحبت می کرد و نیازی نبود برای محبوب شدن استقلال و پرسپولیس را بکوبد.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 30 مرداد 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 11

به "استراتژی اشتباه نماینده مجلس ، شلوغکاری برای محبوبیت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراتژی اشتباه نماینده مجلس ، شلوغکاری برای محبوبیت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید