گرشاسبی: طلبکار قدیمی برای خودروی باشگاه حکم گرفته بود، مشکل حل می گردد، توقیف اموال من، دروغ است

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: اینکه گفته اند برای اموال من حکم توقیف صادر گردیده، دروغ محض است.

گرشاسبی: طلبکار قدیمی برای خودروی باشگاه حکم گرفته بود، مشکل حل می گردد، توقیف اموال من، دروغ است

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، حمیدرضا گرشاسبی در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، گفت: مثل اینکه باید منتظر باشیم در آستانه هریک از بازی های ما یکسری شایعه سازی ها و شیطنت ها اتفاق بیفتد. همانطور که قبل از این نیز تاکید داشتیم، هواداران این روزها باید بیش از هر زمانی هوشیار باشند و اجازه ندهند این قبیل اقدامات به پرسپولیس لطمه بزند.

وی ادامه داد: مطلبی منتشر گردیده مبنی بر اینکه اموال سرپرست باشگاه توقیف گردیده است. این خبر از اساس کذب محض است. مسئله این بود که یکی از آژانس های هواپیمایی که از سال های قبل و پیش از حضور مدیران کنونی، از باشگاه پرسپولیس طلبکار بوده است، اقدام به توقیف یکی از خودروهای باشگاه کرد.

سرپرست باشگاه خاطر نشان کرد: اینکه پرسپولیس با بدهی های زیادی از گذشته روبه رو بوده بر کسی پوشیده نیست. ما کوشش زیادی نموده ایم تا این تعهدات را به مقدار قابل توجه کاهش دهیم. از طرفی همه می دانند تا امروز با اقدامات انجام گردیده چه خطراتی از سر پرسپولیس گذشته است و این رویه همچنان ادامه دارد.

گرشاسبی اضافه کرد: مشکلاتی از این دست را هم تا زمانی که از طرف هواداران، امانتدار هستیم با توجه به سیاست ها و رهنمودهای اعلامی وزارت ورزش و جوانان و برنامه ریزی های انجام گردیده در باشگاه حل و فصل خواهیم کرد.

وی خاطر نشان کرد: از این ناحیه خطر و مشکل خاصی باشگاه را تهدید نمی کند و فقط از هواداران می خواهیم با حفظ هوشیاری و هوشمندی خود ، از پرسپولیس و سرخپوشان حمایت نمایند.

منبع: tn.ai
انتشار: 15 شهریور 1397 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 14

به "گرشاسبی: طلبکار قدیمی برای خودروی باشگاه حکم گرفته بود، مشکل حل می گردد، توقیف اموال من، دروغ است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرشاسبی: طلبکار قدیمی برای خودروی باشگاه حکم گرفته بود، مشکل حل می گردد، توقیف اموال من، دروغ است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید