پیشنهاد احداث دیواره سنگ نوردی در بوستان های تهران

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، کوهنوردی و صخره نوردی به عنوان رشته های ورزشی پرطرفدار و کم هزینه، با تفاهم میان سازمان ورزش شهرداری تهران و فدراسیون کوهنوردی در پایتخت گسترش پیدا می نمایند.

پیشنهاد احداث دیواره سنگ نوردی در بوستان های تهران

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت سازمان ورزش شهرداری تهران، رضا زارعی رئیس فدراسیون در ملاقات با امیر محسنی، مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری تهران با تاکید بر اینکه کوهنوردی از ورزش های پر تقاضا و پر مخاطب برای مردم است، گفت: در گذشته نیز با فرهنگسراهای شهرداری همکاری خوبی داشتیم.

وی با بیان اینکه سال گذشته نسبت به آموزش 26 هزار نفر در بوستان های شهر تهران اقدام شده است، ادامه داد: به همین منظور می توان مربی تخصصی در اختیار شهرداری تهران قرار داد و با همکاری شهرداری تهران نسبت به احداث دیواره های سنگ نوردی در بوستان های پایتخت نیز اقدام کرد.

همچنین امیر محسنی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران در این ملاقات با بیان اینکه بیشتر بوستان های شهرداری تهران ایستگاه های ورزش همگانی دارند، گفت: تمایل و اشتیاق مردم به کوهنوردی بسیار بالاست.

وی با اشاره به اینکه شهرداری مناطق یک، دو ، پنج و 22 دارای مناطق کوهستانی هستند، تاکید نمود: با همکاری با فدراسیون کوهنوردی، می توان فعالیت های مختلفی در توسعه ورزش کوهنوردی میان شهروندان تهرانی داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 مهر 1399 بروزرسانی: 16 مهر 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 1233

به "پیشنهاد احداث دیواره سنگ نوردی در بوستان های تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد احداث دیواره سنگ نوردی در بوستان های تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید