واکنش فدراسیون فوتبال به ماجرای توقیف ساختمان پرسپولیس، نمی گردد چیزی را پنهان کرد خبرنگاران

به گزارش مجله خبری تیرول، سخنگوی فدراسیون فوتبال ماجرای توقیف ساختمان باشگاه پرسپولیس را تایید کرد.

واکنش فدراسیون فوتبال به ماجرای توقیف ساختمان پرسپولیس، نمی گردد چیزی را پنهان کرد خبرنگاران

جهت دریافت خدمات پتینه چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، علی جوادی درباره اینکه آیا انتقال سه دانگ از ساختمان باشگاه به شرکت شستا صحت دارد، گفت: این یک اتفاق قدیمی و موضوعی است که از قبل شکل گرفت. مثل تمام ماجراهایی که از لحاظ اقتصادی همه مردم ایران می دانند متعلق به مدیریت گذشته است، متاسفانه این مورد هم یکی از حقایق تلخی است که فدراسیون جدید با آن رو به رو شده است. با میراث تلخ و گزنده ای روبرو هستیم.

وی اضافه نمود: به مردم عزیزمان اطمینان می دهم تمام کوشش خود را خواهیم کرد و تا جایی که در توان مان باشد اجازه نمی دهیم چنین اتفاقی رخ بدهد. مدیران محترم شرکت شستا پولی را برای تامین بخشی از دستمزد ویلموتس به یورو تحویل مدیران فدراسیون فوتبال دادند و مدیران فدراسیون هم باید آن موقع تامین منابع اقتصادی را برای بازگرداندن این پول انجام می دادند.

سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره اینکه آیا ساختمان این فدراسیون و باشگاه پرسپولیس توقیف شده است، اظهار داشت: تمام این موارد حقیقت دارد. در دنیای شیشه ای نمی توانیم چیزی را از مردم عزیز ایران پنهان نگه داشت اما اطمینان می دهم عزیزی خادم جلسه ای با مدیران شستا برگزار نموده و آنها هم تعامل بالایی دارند و به موضوع ملی نگاه می نمایند. تا انتها هفته جلسه ای را با معاون شرکت شستا برگزار خواهیم کرد و امیدواریم در جلسه پیش رو گره ماجرا باز گردد.

جوادی اضافه نمود: امیدواریم بتوانیم این دو ساختمان را با قرار وثیقه ای آزاد کنیم و در ادامه منبعی تهیه گردد و این پول را در اختیار شستا بگذاریم. باید این بدهی پرداخت گردد تا ان شاءالله بتوانیم دو ساختمان را آزاد کنیم.

وی درباره اینکه با این شرایط دو باشگاه استقلال و پرسپولیس چگونه قرار است خصوصی شوند، گفت: این میراثی است که سر ما خراب شده است. یا نباید وارد این معرکه می شدیم یا وقتی آمدیم باید تمام و کمال همه امور، بدهی ها و مسائل را به عهده می گرفتیم. می دانید با چه مسائلی در چند بخش روبرو هستیم. در کنار تمام این مسائل با تیم ملی رو به رو هستیم که از قبل میزبانی اش را گرفته اند و در شرایطی ظالمانه به ما اعلام نموده اند باید برای برگزاری دیدارهای دور برگشت به کشوری برویم که یک بار در آنجا بازی نموده ایم.

سخنگوی فدراسیون فوتبال در ادامه گفت و گو با شبکه خبر توضیح داد: همه این آوارها سر ما خراب شده است. آن هم در شرایطی که باید تمام توجه و هم و غم خود را برای تیم ملی بگذاریم. واقعا نگاه مردم ایران به تیم ملی است و باید تمام حواس مان به تیم ملی جمع باشد. واقعیت هم به این شکل است.

جوادی درباره اینکه آیا مطالبات شرکت شستا باید به شکل ریالی پرداخت گردد یا یورویی شرح داد: به هر حال چک ارزی دریافت شده و این چک باید ارزی پرداخت گردد. آنچه از لحاظ حقوقی صحبت می کنیم و حق هم است همین موضوع است. آروز می کنم اتفاق های خوبی برای فوتبال ایران اتفاق افتاده و مردم بدانند تمام کوشش خود را به کار گرفته ایم تا خرابی ها جبران شده و به آبادی ختم گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1400 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 1633

به "واکنش فدراسیون فوتبال به ماجرای توقیف ساختمان پرسپولیس، نمی گردد چیزی را پنهان کرد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش فدراسیون فوتبال به ماجرای توقیف ساختمان پرسپولیس، نمی گردد چیزی را پنهان کرد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید