نظری: انتظارمان از فکری قهرمانی در لیگ و جام حذفی و موفقیت در آسیاست!، کوشش هیئت مدیره بعد از برکناری سعادتمند بیشتر شده است

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت از تیم تحت راهنمایی محمود فکری انتظار قهرمانی در لیگ برتر و تکرار آن در جام حذفی و البته کسب موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا را دارند.

نظری: انتظارمان از فکری قهرمانی در لیگ و جام حذفی و موفقیت در آسیاست!، کوشش هیئت مدیره بعد از برکناری سعادتمند بیشتر شده است

از سفر با قیمت تور پاتایا بهار لذت ببرید و سواحل شگفت انگیز تایلند و مراکز خرید بسیار ارزان پاتایا را از دست ندهید.

به گزارش خبرنگاران، حجت نظری در حاشیه مراسم معارفه محمود فکری در تمرین امروز (آدینه) تیم فوتبال استقلال گفت: با تمام مشکلاتی که پیش روی ما بود خوشبختانه توانستیم فکری را روی نیمکت تیم مان داشته باشیم. خوشبختانه این اتفاق با استقبال خوب طرفداران هم روبرو شد.

وی اضافه نمود: امروز به هرحال اولین جلسه تمرینی تیم در استادیوم آزادی برگزار گردید. خدا را شکر امروز همه اعضای هیئت مدیره به جز یک نفر که به واسطه حضور در شهرستان نتوانست در این مراسم حضور داشته باشد، در محل تمرین حاضر بودند.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره شرایط بازیکنان این تیم توضیح داد: در خصوص یکی دو بازیکن همچنان ابهام وجود دارد. با توجه به مصوبه هیئت مدیره، آقای عبدیان نماینده هیئت مدیره برای مذاکره با بازیکنان است و امیدوارم بتوانیم خیلی زود تکلیف بازیکنان را معین کنیم.

نظری در خصوص پیشنهاد مهدی قایدی و اینکه چقدر احتمال فروش این بازیکن به خاطر مسائل اقتصادی وجود دارد، گفت: تمام بازیکنانی که در تیم حضور دارند چه کسانی که بحث تمدید قراردادشان وجود دارد و چه بازیکنان جدید، با نظر سرمربی در خصوصشان تصمیم گیری خواهد شد. یعنی هر بازیکنی که فکری بخواهد حفظ گردد، تمام کوشش مان را می کنیم تا حفظ گردد و هر بازیکنی هم که فکری بخواهد جذب کنیم، تمام کوشش مان را می کنیم تا به تیم اضافه گردد.

وی در خصوص اینکه انتظار هیئت مدیره از فکری چیست، خاطر نشان کرد: بی تردید انتظاری که ما از فکری داریم، انتظاری است که طرفدار دارد. همه ما انتظار داریم بعد از چند سال لیگ را طوفانی آغاز کنیم و با قهرمانی هم به اتمام برسانیم. همه ما انتظار داریم همین اتفاق در جام حذفی هم تکرار گردد و استقلال درخشان را در آسیا ببینیم. این انتظاری است که همه ما از فکری داریم. این روزها با وجود شرایط نگران کننده ای که استقلال داشت، شاید این انتظارات برای بعضی بلندپروازانه به نظر بیاید، اما همه بازیکنان و کادر فنی این ظرفیت و پتانسیل را دارند که ما را به اهداف مان برسانند.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره فسخ قرارداد کارگزار این باشگاه نیز بیان نمود: بحث فسخ قرارداد کارگزار در دوره سعادتمند کلید خورد و پیشنهاد او هم بود که این قرارداد فسخ گردد. نامه مربوطه هم با امضای سعادتمند به کارگزار ارسال شده است، اما ما همچنان در حال آنالیز هستیم که آیا می توانیم با همین کارگزار راستا را ادامه دهیم یا خیر. در کنار این کارگزاران دیگر را هم آنالیز می کنیم تا ببینیم آیا می توانیم با کارگزار دیگر به نتیجه برسیم یا خیر. حتماً به دنبال این هستیم که کارگزاری را برای استقلال انتخاب کنیم که بیشترین درآمدزایی را داشته باشد. امیدوارم این اتفاق ظرف یک یا دو هفته آینده رخ بدهد و فکر می کنم استقلال می تواند چه با کارگزار فعلی و چه با کارگزار دیگر مسئله ای در فصل جاری نداشته باشد.

وی راجع به شرایط بازیکنان استقلال یادآور شد: در خصوص بازیکنان هنوز از فکری چیزی نشنیده ایم که می خواهد با کدام بازیکنان ادامه دهد یا قطع همکاری کند. طبیعتاً باید در تمرینات و با مشورت با کادر فنی درباره بازیکنان اظهارنظرنهایی را داشته باشد و هنوز چیزی را به ما اعلام نکرده است. حتماً در این حوزه با عبدیان بیشتر صحبت خواهد نمود و ما سعی خواهیم کرد در این راستا با هم باشیم. هیئت مدیره بعد از برکناری مدیرعامل سابق، واقعاً کوششش بیشتر شده است و هر کدام از ما بخشی از کار را برعهده گرفتیم و در حال کوشش هستیم تا راستا را در کنار هم ادامه بدهیم.

نظری در خصوص اینکه اگر استقلال مقابل پاختاکور شکست نخورده بود سعادتمند همچنان مدیرعامل این باشگاه بود، گفت: نمی دانم. ما درباره اما و اگرها صحبت نمی کنیم. بی تردید نصب یا عزل یک نفر به عنوان مدیرعامل نمی تواند یک مؤلفه ای باشد و شک نکنید به خاطر یک اتفاق تصمیم نگرفتیم و از این به بعد نیز به خاطر یک اتفاق تصمیم نخواهیم گرفت. مطمئن باشید مجموع شرایط ما را به این نتیجه رساند که برکناری هم به نفع سعادتمند و هم به نفع باشگاه است که این اتفاق رخ داد. همان طور که شاید چه زود و چه دیر به این نتیجه برسند که حضور منِ نظری نیز به نفع باشگاه نباشد و کنار بروم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 آذر 1399 بروزرسانی: 1 آذر 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 1327

به "نظری: انتظارمان از فکری قهرمانی در لیگ و جام حذفی و موفقیت در آسیاست!، کوشش هیئت مدیره بعد از برکناری سعادتمند بیشتر شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظری: انتظارمان از فکری قهرمانی در لیگ و جام حذفی و موفقیت در آسیاست!، کوشش هیئت مدیره بعد از برکناری سعادتمند بیشتر شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید