بیرانوند: دیگر در آزادی بازی نمی کنیم ، تصمیم مهم بازیکنان پرسپولیس در رختکن

به گزارش مجله خبری تیرول، دروازه بان پرسپولیس ادامه داد: مطمئن باشید اگر بهانه سکو بیاورند تا هفته هشتم، نهم بازی ها بدون تماشاگر است.

بیرانوند: دیگر در آزادی بازی نمی کنیم ، تصمیم مهم بازیکنان پرسپولیس در رختکن

به گزارش خبرنگاران پرسپولیس امشب (چهارشنبه) در هفته نخست لیگ برتر فوتبال با نتیجه یک بر صفر از سد آلومینیوم اراک گذشت. علیرضا بیرانوند، دروازه بان پرسپولیس پس از این ملاقات اظهار کرد: تبریک به طرفداران پرسپولیس. بازی خیلی سختی بود. به آقای حسینی تبریک می گویم که تیم خوبی درست نموده است. این تیم روز به روز می تواند بهتر گردد. ما در نیمه اول کمی عقب کشیدیم و دیدید که آلومینیوم ما را اذیت کرد. خدا را شکر امروز سه امتیاز را در زمین خودمان گرفتیم و حالا باید برای بازی بعدی مقابل تراکتور تمرکز کنیم.

او درباره شرایط آمادگی خودش گفت: در پستی که من دارم باید بتوانم برترین عملکرد را داشته باشم و به تیمم یاری کنم. خدا را شکر امروز با تمرکز بالا به تیمم یاری کردم. فقط من چند کلمه صحبت داشتم؛ ابتدا خطاب به فدراسیون فوتبال؛ فدراسیون بازی ها را یک هفته عقب انداخت، اگر بازی ها را سه هفته عقب می انداختند می توانستند یک ورزشگاه 100 هزار نفری درست نمایند، نه این که خراب نمایند. به خاطر این که در یک هفته ورزشگاه آزادی را خراب کردند. من نمی دانم در یک هفته ای که بازی ها را عقب انداختند چه چیزی را درست کردند؟

دروازه بان پرسپولیس ادامه داد: مطمئن باشید اگر بهانه سکو بیاورند تا هفته هشتم، نهم بازی ها بدون تماشاگر است. از آقای درویش خواهش می کنم که بگویند ما میزبانی آزادی را نمی خواهیم. ما دوست داریم طرفدارانمان کنارمان باشند. بعلاوه می روند یکسری متمم ها برای قرارداد بازیکنان در می آورند. این کارها چیست؟ به جای این کارها ورزشگاه را درست کنید. تیمی که پارسال سه بار قهرمان شده است، اینطور در بازی اول استقبال می گردد؟ بازی امروز ما با آلومینیوم هیچ فرقی با شمس آذر و پیکان نداشت.

بیرانوند اضافه نمود: آقای تاج، قربانت بروم! شما چطور به خودت اجازه دادی که بازی اول لیگ برای تیم قهرمان را اینطور برگزار کنی؟ این چه نظم و انضباطی است؟ سوال بعدی این که چرا سوپرجام را به ما نمی دهید؟ مطمئن باشید که ما در هفته سوم مقابل ذوب آهن اینجا بازی نمی کنیم. از آقای درویش می خواهم این موضوع را پیگیری کند. اصلا این ورزشگاه آزادی با چنین چمنی به درد ما نمی خورد. چمن ورزشگاه آزادی با چمن های خارج از تهران فرقی ندارد بلکه بدتر هم است.

او در سرانجام بیان نمود: من درخواستم از آقای درویش این است که یک ورزشگاه که طرفدار می تواند بیاید را انتخاب کند. ما با بازیکنان در رختکن تصمیم گرفتیم که در هفته سوم با ذوب آهن در آزادی بازی نکنیم چون ما می خواهیم با طرفدار نتیجه بگیریم. شما ببینید در نیمه دوم آلومینیوم به چه شکلی به ما فشار آورد. اگر طرفدار بود می توانست اینطور فشار بیاورد؟

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 19 مرداد 1402 بروزرسانی: 19 مرداد 1402 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 2339

به "بیرانوند: دیگر در آزادی بازی نمی کنیم ، تصمیم مهم بازیکنان پرسپولیس در رختکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیرانوند: دیگر در آزادی بازی نمی کنیم ، تصمیم مهم بازیکنان پرسپولیس در رختکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید