نحوه ثبت نام اینترنت رایگان برای 3 دهک کم درآمد جامعه

به گزارش مجله خبری تیرول، سرپرستان خانوار سه دهک اول می توانند با مراجعه به my.gov.ir یا از طریق کد #1234*4* در موبایل خود برای دریافت بسته رایگان اینترنت ثبت نام کنند.

نحوه ثبت نام اینترنت رایگان برای 3 دهک کم درآمد جامعه

به گزارش تسنیم، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دیروز و در حاشیه جلسه هیات دولت، از اختصاص بسته اینترنتی چهارماهه و دائمی رایگان به سه دهک پایین جامعه خبر داد.

او تأکید کرد: افرادی که یارانه 400 تومانی دریافت می کنند می توانند از طریق درگاه ملی خدمات دولت این اینترنت را دریافت کنند.

به همین منظور نیز جواد موحد معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات به بیان شرحاتی درباره نحوه ثبت نام دریافت اینترنت رایگان سه دهک کم درآمد یارانه بگیر پرداخت و اعلام کرد: سرپرستان خانوار سه دهک اول دریافت یارانه می توانند با مراجعه به پنجره واحد خدمات دولت my.gov.ir بعد از ثبت نام وارد صفحه ای شوند که گزینه مشاهده شرایط مشمول بودن دریافت اینترنت رایگان وجود دارد و آن را فعال می کنند.

وی اضافه کرد: پیامی برای فعال شدن اینترنت رایگان برای شماره تماس ثبت شده می آید و در صورتی که سرپرست خانوار تمایل به تغییر شماره تماس وارد شده را دارد می تواند شماره تازه را وارد و کلمه تایید را کلیک کند.

موحد با اشاره به اینکه هر سه اپراتور مشمول این طرح هستند، شرح داد: این بسته فقط برای سرپرستان خانوار اختصاص یافته است و شماره تماس وارد شده باید به نام سرپرست خانوار باشد.

وی اضافه کرد: در صورتی که متقاضیان امکان مراجعه به پنجره واحد خدمات دولت را نداشتند می توانند از طریق کد USSD و با وارد کردن #1234*4* در گوشی همراه خود برای دریافت بسته رایگان اینترنت اقدام کنند.

معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات تعداد حدودی خانوار های مشمول این طرح را 8 میلیون سرپرست خانوار برآورد کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 3 مرداد 1401 بروزرسانی: 3 مرداد 1401 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 2161

به "نحوه ثبت نام اینترنت رایگان برای 3 دهک کم درآمد جامعه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه ثبت نام اینترنت رایگان برای 3 دهک کم درآمد جامعه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید