معرفی استانداردهای جدید گردشگری

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، گرین گلوب یک سازمان بین المللی است که با آنالیز عملکرد کسب و کارهای مرتبط با گردشگری و میزان توجه آنها به معیارهای گردشگری پایدار به آنها گواهی ها و برچسب های کیفیتی می دهد.

معرفی استانداردهای جدید گردشگری

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات مدارک ویزای تحصیلی کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های کانادا انتخاب و طی کنید.

این سازمان به تازگی از استانداردهای بین المللی جدید گردشگری پایدار موسوم به V1.7 که شامل 100 شاخص جدید می گردد رونمایی نموده است. تدوین این استانداردها با همکاری شرکای صنعتی گرین گلوب شامل گروه هتل های Movenpick، Intercontinental و Club Mediterranee در طول 6 ماه انجام شد. آنها عوامل کلیدی در ارتقای پایداری کسب و کارهای گردشگری را شناسایی کردند. علاوه بر این، شبکه جهانی نویسندگان مستقل گرین گلوب در اصلاح این معیارها و شاخص ها همکاری کردند.

بردلی کاکس مدیر ارتباطات گرین گلوب بیان کرد ویرایش جدید استانداردها شامل راهنمای مسئولیت پذیری اجتماعی همچنین شاخص های پایداری در گردشگری MICE می گردد.

در ویرایش جدید، فعالیت های گردشگری که می توانند برچسب اکولوژیکی (Eco-label) داشته باشند شناسایی شدند.

منبع: breakingtravelnews.com

منبع: الی گشت
انتشار: 20 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 736

به "معرفی استانداردهای جدید گردشگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی استانداردهای جدید گردشگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید