مسافران مترو تهران در موج سوم کرونا کم شدند

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران از کاهش 100 هزار نفری آمار مسافران مترو پایتخت طی یک هفته اخیر اطلاع داد.

مسافران مترو تهران در موج سوم کرونا کم شدند

برای سفر با ارزانترین تور پوکت لحظه آخری همراه ما باشید. هیچ جا بهتر از سواحل زیبای تایلند نمیتواند خستگی را از تن شما بدر کند و تجربه آرامش را به شما بدهد.

به گزارش خبرآنلاین، فرنوش نوبخت، درباره آمار مسافران مترو تهران طی روز های اخیر، گفت: تعداد مسافران در روز های گذشته به حدود 830 هزار نفر رسیده است و این در حالی است که تعداد قطار ها و سرفاصله آن ها کم نشده است.

وی اضافه کرد: به دلیل شیوع کرونا و موج دریافت این بیماری شهروندان باید هر چه بیشتر مدیریت سفر با مترو را انجام دهند و افرادی که سفر ضروری در سطح شهر ندارند از مترو استفاده نکنند تا افرادی که به صورت ضروری احتیاج به مترو دارند از این ناوگان بهره مند شده و سلامت همه بیشتر تأمین گردد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران با اشاره به اینکه 100 هزار نفر آمار مسافران مترو طی یک هفته اخیر کاهش پیدا نموده است، گفت: در شرکت مترو به صورت مداوم در حال خدمت رسانی به شهروندان هستیم و اصلاً به موضوع ورشکستگی فکر نمی کنیم. سرفاصله ها را کاهش نداده و تعداد قطار ها علیرغم کاهش تعداد مسافران کمتر نشده است.

نوبخت با بیان اینکه 891 پله برقی و 152 آسانسور در مترو تهران در حال استفاده است گفت: پله برقی و آسانسور خراب در حال حاضر نداریم البته تعدادی از این پله برقی ها و آسانسور ها شاید به صورت محدود تحت تعمیر دوره ای بر اساس برنامه باشد. همچنین از 10 برند مختلف پله برقی در 7 خطر مترو استفاده نموده ایم.

وی با اشاره به اینکه سال جاری علیرغم شیوع کرونا کمترین اعتراض مسافران نسبت به هواساز ها و تهویه های مترو را داشته ایم گفت: خلوت ترین ایستگاه مترو خط 6 و شلوغ ترین راستا خط یک است و ما با تمام ظرفیت مشغول خدمت رسانی به مردم هستیم و علیرغم گرانی ها تحت هر شرایطی در کوشش هستیم که سرویس دهی در همه خطوط مترو به خوبی انجام گیرد.

منبع: فرارو
انتشار: 6 آذر 1399 بروزرسانی: 6 آذر 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 1336

به "مسافران مترو تهران در موج سوم کرونا کم شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسافران مترو تهران در موج سوم کرونا کم شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید