قرعه کشی ایران خودرو انجام شد، هنوز فهرست برندگان بارگذاری نشده است

به گزارش مجله خبری تیرول، پس از تمدید 13 ساعته مهلت ثبت نام طرح فروش فوق العاده (تا ساعت 13 امروز)، طبق قرار، ساعت 17 قرعه کشی انجام و برندگان معین شدند، اما هنوز فهرست برندگان بارگذاری نشده است.

قرعه کشی ایران خودرو انجام شد، هنوز فهرست برندگان بارگذاری نشده است

به گزارش ایسنا، در پی مسائل پیش آمده در ثبت نام متقاضیان طرح فروش فوق العاده چهار محصول ایران خودرو، مهلت ثبت نام اولیه که از ساعت 11 روز چهارشنبه (17 اسفند ماه) تا ساعت 24 شنبه شب (20 اسفند ماه) در نظر گرفته شده بود؛، تا ساعت 13 امروز یکشنبه تمدید شد.

بر این اساس قرعه کشی که قرار بود ساعت 11 امروز انجام گردد هم به تعویق افتاد و به ساعت 17 موکول شد.

همانطور وعده شده بود، بالاخره ایران خودرو به عهد خود در زمان اعلامی، وفا کرد و در ساعت مقرر قرعه کشی این طرح را انجام داد.

درحالی ایران خودرو ظرف مدت چهار ساعت تمام استعلام افرادی که در مدت تمدید شده ثبت نام کردند را انجام داد که همواره در طرح های قبلی اعلام می کرد حداقل یک روز برای این استعلام ها زمان احتیاج دارد؛ اما به هر روی قرعه کشی انجام شد تا ثبت نام نمایندگان تکلیف خود را بدانند تا در صورت برنده نشدن در این طرح، با خیال راحت برای طرح یکپارچه داخلی ها اقدام نمایند.

برندگان طرح فروش فوق العاده ایران خودرو تعیین شدند

در اطلاعیه تازه ایران خودرو آمده است: با سرانجام یافتن مهلت نام نویسی در طرح فروش فوق العاده چهار محصول ایران خودرو در ساعت 13 امروز، برندگان نهایی این طرح با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی تعیین شدند.

نتایج و اعلام اسامی برندگان، پس از تایید به وسیله نهادهای نظارتی به وسیله سایت فروش ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir اعلام خواهد شد. پیامک اعلام نتایج برای برندگان نیز ارسال می گردد، اما مبنای دریافت اطلاعات سایت یاد شده است.

مشتریان تا سه روز مهلت دارند تا نسبت به واریز وجه خودرو طبق بخش نامه فروش اقدام نمایند و در صورت عدم واریز، نفرات ذخیره جایگزین خواهند شد.

منبع: فرارو
انتشار: 22 اسفند 1401 بروزرسانی: 22 اسفند 1401 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 2280

به "قرعه کشی ایران خودرو انجام شد، هنوز فهرست برندگان بارگذاری نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرعه کشی ایران خودرو انجام شد، هنوز فهرست برندگان بارگذاری نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید