فحاشی برلوسکونی در مجلس سنای ایتالیا

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، خبرنگاران : نخست وزیر پیشین ایتالیا که به علت جرائم اقتصادی و اخلاقی در حال محاکمه است در مواجهه با اعتراضات و کنایه های مخالفینش آنها را با صدای بلند بیچاره های احمق و نادان نامید.

فحاشی برلوسکونی در مجلس سنای ایتالیا

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش گروه بین الملل مجله سرگرمی و تفریحی به نقل از رویترز؛ سیلویو برلوسکونی، نخست وزیر پیشین ایتالیا که با اتهام کلاهبرداری مالیاتی و نیز جرائم غیراخلاقی روبرو است، روز شنبه در حالی که برای رأی گیری درباره رئیس جدید مجلس ایتالیا وارد صحن مجلس شد با سوت و هو کردن معترضین روبرو شد.

وی در حالیکه وارد سنا می شد نتوانست خود را کنترل کند و فریاد زد: باید خجالت بکشید، بیچاره ها! احمق های نادان!

برلوسکونی که به علت یک هفته بستری در بیمارستان در پی مسائل چشمی عینک آفتابی زده بود، برای آخرین دور از رأگیری که به منزله نشانگری برای توازن قوا در مجلس است، وارد مجلس سنای ایتالیا شد.

تعدادی از معترضین با صدای صوت و فریادهای دلقک! دلقک! به استقبال او رفتند.

میلیاردر رسانه ای 76 ساله به علت مسائل ناشی از دو محاکمه در امسال و همچنین تحقیقاتی جداگانه درباره رشوه سیاسی در سال 2006، تحت فشار زیادی قرار گرفته است.

شنبه گذشته، دادگاه درخواست برلوسکونی برای تعویق جلسه رسیدگی به کلاهبرداری مالیاتی را به علت حضور وی در رأی گیری مجلس قبول کرد. این جلسه دادگاه در شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد.

برلوسکونی همچنین با پرونده رسوایی های اخلاقی نیز روبرو بوده و به دلیل اشاعه فحشاء در حال محاکمه است. رأی این دادگاه احتمالا تا 25 مارس صادر خواهد شد.

منبع: تسنیم
انتشار: 8 مهر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 376

به "فحاشی برلوسکونی در مجلس سنای ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فحاشی برلوسکونی در مجلس سنای ایتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید