صدور رأی دادگاه جنجالی به تأخیر افتاد

به گزارش مجله خبری تیرول، آرش میراسماعیلی در خصوص صادر شدن رأی دادگاه CAS (دادگاه عالی حکمیت ورزش) در خصوص فدراسیون جودو گفت: 26 شهریور هیأت اعزامی ما در این دادگاه حاضر شد و دادگاه به هر دو طرف فرصتی یک ماهه داد که ما و فدراسیون جهانی جودو به توافق برسیم. ایمیل هایی بین ما و فدراسیون جهانی ردوبدل شد که فدراسیون جهانی پیش شرط هایی را داشت که ما نپذیرفتیم و در نهایت قرار شد دادگاه رأی خود را صادر کند.

صدور رأی دادگاه جنجالی به تأخیر افتاد

وی اضافه نمود: صدور این رأی 2.5 ماه به تعویق افتاد و این زمان تمدید شد و در حالیکه ما منتظر بودیم روز 29 ژانویه دادگاه رأی خود را در خصوص پرونده ایران صادر کند یک ایمیل غیرمنتظره یک ساعت پیش دریافت کردیم که در آن اعلام شده بود یک ماه دیگر باید منتظر باشیم.

میراسماعیلی توضیح داد: تعیین نیست که دلیل این تعویق چه بوده اما ما یک ماه دیگر باید منتظر باشیم تا داوران پرونده رأی خود را اعلام نمایند و امیدوارم رأی عادلانه ای صادر گردد.

وی درباره تعویق یک ماهه رأی عنوان نمود: تحلیل من و وکلای پرونده این است که دفاعیات خوب ایران و همچنین حساسیت بالای پرونده باعث شده صدور رأی به تعویق بیفتد و قرار است 26 فوریه رأی صادر گردد و امیدوارم این زمان دوباره تمدید نگردد. داوران برای صدور رأی برای این پرونده احتیاج به زمان بیشتری داشتند.

منبع: فرارو
انتشار: 8 اسفند 1399 بروزرسانی: 8 اسفند 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 1517

به "صدور رأی دادگاه جنجالی به تأخیر افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور رأی دادگاه جنجالی به تأخیر افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید