دبیر خطاب به لالوویچ: چیزی برای خودم نمی خواهم

به گزارش مجله خبری تیرول، رئیس فدراسیون کشتی، جلسه دو ساعته ای را با رئیس اتحادیه جهانی کشتی در خصوص مسائل مختلف کشتی برگزار کرد.

دبیر خطاب به لالوویچ: چیزی برای خودم نمی خواهم

به گزارش خبرنگاران، در این جلسه لالوویچ ابتدا در خصوص برنامه ها و کارهای صورت گرفته توسط اتحادیه دنیای کشتی در چند ماه گذشته و همچنین برنامه های آینده صحبت کرد.

در ادامه نیز علیرضا دبیر گزارشی از عملکرد خود در فدراسیون کشتی در 20 ماه گذشته ارائه و در خصوص نمایندگان ایران جهت کسب کرسی های آسیایی و دنیای رایزنی کرد.

رئیس فدراسیون کشتی با بیان اینکه به دنبال این است که از ظرفیت تمامی قهرمانان المپیک و دنیا در فدراسیون کشتی استفاده کند به لالوویچ گفت: قرار نیست که در تمامی پست ها حضور داشته باشم و خواسته ام این است که هر یک از قهرمانان عظیم کشورمان قسمتی از کار را بر عهده بگیرند و به همین منظور عباس جدیدی را بعنوان کاندیدای شورای آسیا و پست دبیرکلی معرفی نموده ایم.

وی ادامه داد: برای خودم چیزی نمی خواهم و تمام تلاشم این است که بتوانم در راستای اعتلای ورزش ملی کشورم گام بردارم و حمایت کامل خود را از جدیدی بعنوان فردی کاربلد و مدیر برای حضور در شورای کشتی آسیا اعلام می کنم.

دبیر همچنین با حمایت از کاندیداتوری سوریان بعنوان عضو اتحادیه دنیای توضیح داد: سوریان بسیار با انگیزه است و در این مدت در پست نایب رئیسی فدراسیون در کارهای اجرایی به کشتی ایران یاری نموده و قطعا همانطور که در دوران قهرمانی فردی بسیار سختکوش و تأثیرگذار بود، می تواند برای اتحادیه دنیای نیز مثمرثمر باشد.

رئیس فدراسیون کشتی همچنین به لالوویچ گفت: طبق قولی که به شما داده بودم بدهی های معوق فدراسیون را پرداخت کردم و تیم های ایران نیز در رقابت های اتحادیه دنیای حضوری پر رنگ داشته اند.

لالوویچ نیز در این جلسه با اشاره به قدمت و صندلی کشتی ایران در دنیا از عملکرد کشتی گیران ایرانی در میادین مختلف تمجید کرد و ایران را یکی از کشورهای تأثیرگذار در کشتی دنیا دانست.

در خاتمه این جلسه، رئیس فدراسیون کشتی از رئیس اتحادیه دنیای برای حضور در مراسم افتتاح خانه کشتی شهید صدرزاده بعنوان یکی از عظیمترین کمپ های تمرینی ورزشی دنیا در اردیبهشت ماه امسال دعوت کرد که رئیس اتحادیه دنیای این قول را داد که اگر در تاریخ مدنظر جلسه ای با IOC نداشته باشد در ایران حضور خواهد یافت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 19 اردیبهشت 1400 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 1654

به "دبیر خطاب به لالوویچ: چیزی برای خودم نمی خواهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیر خطاب به لالوویچ: چیزی برای خودم نمی خواهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید