شکست ناامیدکننده شاگردان لوزانو مقابل ایتالیا، بازی پراشتباه بعد از یک شب باشکوه

به گزارش مجله سرگرمی و تفریحی، تیم ملی والیبال ایران در دومین ملاقات خود در هفته سوم لیگ جهانی والیبال مقابل ایتالیا تن به شکست 3 بر صفر داد.

شکست ناامیدکننده شاگردان لوزانو مقابل ایتالیا، بازی پراشتباه بعد از یک شب باشکوه

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی والیبال ایران که هفته سوم لیگ جهانی را با پیروزی دلچسب مقابل صربستان آغاز نموده بود، شنبه شب در دومین ملاقاتش در چارچوب این مسابقات با نتیجه 3 بر صفر مغلوب ایتالیا شد. رائول لوزانو در آغاز بازی دوم ایران در هفته سوم لیگ جهانی مقابل ایتالیا از سعید معروف، شهرام محمودی، میلاد عبادی پور، محمدجواد معنوی نژاد، عادل غلامی، محمد موسوی و مهدی مرندی (لیبرو) استفاده کرد.

بازیکنان هر دو تیم در ابتدای بازی خیلی محتاطانه به ارزیابی هم پرداختند و در این بین بازیکنان ایتالیا با حملات مؤثرتر از ایران پیش افتادند. سرمربی جوان ایتالیا در این بازی هم از ایوان زایتسف، ستاره تیمش در پست غیرتخصصی دریافت کننده و در کنار عثمانی خوانتورنا استفاده کرد. بازیکنان ایران، امتیازات زیادی از اشتباهات حریف در این ست کسب کردند، در حالی که حملات آنها، کارآیی حملات بازیکنان ایتالیا را نداشت. ست نخست مسابقه با رجحان 25 بر 20 آتزوری تمام شد.

تیم ایران در انتها ست نخست، 10 امتیاز از اسپک، یک امتیاز از دفاع و 9 امتیاز از اشتباهات حریف کسب کرد و بازیکنان ایتالیا نیز 17 امتیاز از اسپک، دو امتیاز از دفاع و شش امتیاز از اشتباهات بازیکنان ایران به دست آوردند.

نصرالله سجادی، معاون توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش، غلامرضا شعبانی بهار، معاون ورزش همگانی وزارت ورزش، محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال، بهنام محمودی، ملی پوش پیشین والیبال ایران از چهره های سرشناس حاضر در سالن بودند.

ملی پوشان والیبال ایران در بازی های گذشته خود به ویژه بازی اخیر مقابل صربستان نشان دادند که بیش از هر چیزی به تمرکز و روحیه احتیاج دارند. علاوه بر این استفاده از بازیکنان سرعتی، برگ برنده پاسورها در آن بازی بود. بازیکنان ایتالیا در ست دوم بازی امروز حداکثر استفاده را از دفاع روی تور خود بردند و در نهایت 25 بر 20 برنده شدند.

تیم ایران در انتها ست دوم، 22 امتیاز از اسپک، دو امتیاز از دفاع، دو امتیاز مستقیم از سرویس و 14 امتیاز از اشتباهات حریف کسب کرد و بازیکنان ایتالیا نیز 31 امتیاز از اسپک، چهار امتیاز از دفاع، یک امتیاز از سرویس و 12 امتیاز از اشتباهات بازیکنان ایران به دست آوردند.

در ست سوم شاهد بازی پراشتباهی از بازیکنان ایران بودیم، ضمن اینکه حمایت و توپ گیری داخل میدان مناسبی در زمین ایران انجام نمی شد. باز هم عوامل روحی و حمایتی به یاری بازیکنان ایران آمد و شاگردان لوزانو به جریان بازی برگشتند، اما آنها نتوانستند قدر فرصت پیش آمده را بدانند و در نهایت با امتیاز 25 بر 21 مغلوب ایتالیا شدند.

تیم ایران در انتها این ملاقات، 34 امتیاز از اسپک، چهار امتیاز از دفاع، دو امتیاز مستقیم از سرویس و 21 امتیاز از اشتباهات حریف کسب کرد و بازیکنان ایتالیا نیز 46 امتیاز از اسپک، 9 امتیاز از دفاع، 3 امتیاز از سرویس و 17 امتیاز از اشتباهات بازیکنان ایران به دست آوردند.

این هشتمین رویارویی دو تیم در لیگ جهانی و پنجمین پیروزی ایتالیا بود.

در ادامه ملاقاتهای هفته سوم لیگ جهانی والیبال در تهران از ساعت 18 فردا (یکشنبه) صربستان به مصاف ایتالیا می رود و تیم ایران در آخرین بازی خود از ساعت 21 با آرژانتین روبه رو می گردد.

منبع: تسنیم
انتشار: 17 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: teroll.ir شناسه مطلب: 653

به "شکست ناامیدکننده شاگردان لوزانو مقابل ایتالیا، بازی پراشتباه بعد از یک شب باشکوه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکست ناامیدکننده شاگردان لوزانو مقابل ایتالیا، بازی پراشتباه بعد از یک شب باشکوه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید